آموزش اضافه کردن تقویم شمسی به نرم افزار Calendar آیفون + تقویم 95 | آیفون 7


آموزش اضافه کردن تقویم شمسی به نرم افزار Calendar آیفون + تقویم 95

آموزش اضافه کردن مناسبت ها رسمی و تقویم 95 به نرم افزار Calendar در گوشی آيفون : 

در این آموزش نیاز به هیچ گونه جیلبریک و یا دانلود نرم افزار خاصی نمیباشید . برای داشتن تقویم فارسی نرم افزارهای زیادی در اپ استور وجود دارد که قطعا هیچ کدام نرم افزار اصلی خود گوشی آيفون نمیشود . شما با انجام دادن این آموزش قادر خواهید بود تا تقویم رسمی کشور را تا انتهای سال 1399 بر روی آيفون خود داشته باشید . 

برای اضافه کردن مناسبت های رسمی و تعطیلات رسمی ؛ نرم افزار سافاری را باز کنید و سپس آدرس زیر را در آن باز کنید و گزینه Add را بفشارید . 
https://goo.gl/v3fbHW


برای اضافه کردن تقویم 95 و تقویم شمسی به Calendar گوشی آيفون ؛ نرم افزار سافاری را باز کنید و سپس آدرس زیر را در آن باز  کنید و گزینه Add را بفشارید . 
https://goo.gl/yItoT

نکته مهم :‌ چنانچه بعد از دانلود تقویم فارسی برای گوشی آيفون ؛ مناسبت ها و همچنین تاریخ شمسی به نرم افزار Calendar اضافه نشد ؛ دکمه پایین نرم افزار را که با نام Calendars مشخص شده است را بفشارید و تیک همه تقویم ها را بزنید . 

 

آموزش اضافه کردن مناسبت ها رسمی و تقویم 95 به نرم افزار Calendar در گوشی آيفون

 

<< امیدوارم این پست مفید واقع گردد >>مشاهده منبع خبر
رای:
3
پوشش زنده زومیت از مراسم معرفی اچ تی سی 10 ساعت ۱۶...
جمع بندی تمامی شایعات و اطلاعات مرتبط با گوشی پرچم...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...