شیائومی در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۷.۶ میلیون گوشی فروخته است | آیفون 7


 شیائومی در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۷.۶ میلیون گوشی فروخته است

شیائومی در رویداد معرفی ردمی ۵ و ردمی ۵ پلاس از فروش ۲۷.۶ میلیون گوشی هوشمند در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۷ خبر داد.


مقاله‌های مرتبط:

شیائومی و پیش‌بینی فروش ۹۰ میلیون گوشی تا پایان سالرشد ۸۰ درصدی فروش شیائومی با وجود صدرنشینی سامسونگ و اپل

شیائومی روز گذشته طی رویدادی در چین از دو گوشی ردمی ۵ و ردمی ۵ پلاس رونمایی کرد. اما قبل از معرفی این دو مدل، شیائومی به نکاتی اشاره کرد که جالب توجه هستند. طبق اعلام این شرکت، شیائومی در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۷ تعداد ۲۷.۶ میلیون دستگاه گوشی هوشمند به فروش رسانده است.

شیائومی همچنین از آمار ارائه‌شده توسط IDC برای نمایش رشد خود سخن به میان آورد. کمپانی چینی نسبت به سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۶ رشدی ۱۰۲.۶ درصدی به ثبت رسانده و موفق شده است سهم خود از بازار را از ۳.۷ درصد به ۷.۴ درصد افزایش دهد. با این حساب شیائومی با کنار زدن ویوو در جمع پنج برند برتر چین قرار می‌گیرد.

فروش شیائومی

این کمپانی در بازار جهانی نیز حضور موفقی داشته و توانسته است در ۱۴ کشور بین ۵ تولیدکننده‌ی برتر قرار گیرد. در بازار هند شیائومی و سامسونگ به‌عنوان پرفروش‌ترین برندها به سهمی برابر از بازار رسیده‌اند. کمپانی چینی در کشورهایی مانند اندونزی، روسیه، مصر و چهار کشور اروپایی عضو پنج برند برتر بازار است.

فروش شیائومیمشاهده منبع خبر
رای:
1
ال‌جی برای آیفون 10 پنل اولد تولید خواهد کرد | آی...
سرانجام تصاویری از گوشی‌های جذاب بدون حاشیه سونی ب...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...