آیفون 6.1 اینچی سال آینده احتمالا فلزی خواهد بود | آیفون 7


 آیفون 6.1 اینچی سال آینده احتمالا فلزی خواهد بود

به گزارش روزنامه‌ی ژاپنی Nikkei، اپل آیفون ۶.۱ اینچی سال آینده‌ی خود را با قاب پشتی از جنس فلز روانه‌ی بازار خواهد کرد.


مینگ‌چی‌کو از مؤسسه‌ی KGI، ماه گذشته برای اولین بار از احتمال ساخت یک آیفون ۶.۱ اینچی با طراحی مشابه آیفون ۱۰ در سال آینده سخن گفت؛ این آیفون برخلاف آیفون ۱۰ مجهز به نمایشگر LCD خواهد بود. حال گزارش جدیدی از ژاپن، این گوشی را همچون آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس فلزی توصیف کرده است.

مقاله‌های مرتبط:

بررسی آیفون 8 اپلبررسی آیفون 8 پلاس اپل

به‌جز مسائل سخت‌افزاری، اصلی‌ترین تغییر به‌وجودآمده در آیفون‌ ۸ و ۸ پلاس نسبت به نسل گذشته، استفاده‌ از شیشه در قاب پشتی و پشتیبانی از شارژ بی‌سیم بود. گزارش جدید بر این نکته تأکید دارد که آیفون ۶.۱ اینچی سال آینده‌ی اپل علاوه بر قاب پشتی از جنس فلز، در رنگ‌های متنوعی عرضه‌ خواهد شد. این گزارش همچنین مدعی است که آیفون‌‌های اولد سال آینده در دو نسخه‌ی ۶.۲ یا ۶.۳ و ۵.۸ اینچی تولید و عرضه خواهند شد؛ البته KGI این آیفون را ۶.۵ اینچی پیش‌بینی‌ می‌کند.

آیفون ۷ در ۵ رنگ مختلف شامل رز گلد، طلایی، نقره‌ای، جت‌بلک و مشکی مات روانه بازار شد؛ اما این تنوع رنگ در آیفون‌های امسال کاهش پیدا کرد. به نظر می‌رسد ایجاد تنوع رنگ‌ در مدل‌های شیشه‌ا‌ی آیفون ۸ و آیفون ۱۰ سخت‌تر از مدل‌های گذشته است. استفاده‌ی دوباره اپل از فلز در پشت گوشی به کاهش هزینه‌ی تولید محصول آینده‌اش کمک خواهد کرد. اما استفاده از شیشه، شارژ بی‌سیم را برای دستگاه ممکن می‌سازد؛ از این رو باید منتظر اقدام اپل برای جبران این نقص در آیفون فلزی سال آینده ماند.

شما استفاده‌ی دوباره از فلز در پشت آیفون را تصمیم درستی می‌دانید؟مشاهده منبع خبر
رای:
3
ایجاد اکانت اختصاصی توییتر برای نرم‌افزار TV توسط ...
کانسومر ریپورتز آیفون 10 را در جایگاه پایین‌تری از...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...