آیفون 10 در فاز دوم طرح مشمول رجیستری می شود | آیفون 7


 آیفون 10 در فاز دوم طرح مشمول رجیستری می شود

بر اساس گزارش وزیر ارتباطات، همه‌ی تجهیزات ساخت برند اپل اعم از گوشی و تبلت شامل حال اجرای فاز دوم طرح رجیستری می‌شود.


محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه‌ی نشست اتاق بازرگانی ایران درباره‌ی نبود نمایندگی شرکت اپل در کشور و نحوه ثبت گوشی های این شرکت، گفت:

اینکه شرکتی در کشور نمایندگی داشته باشد یا اجازه واردات دو موضوع متفاوت است.

وی افزود:

وزارت صنعت، معدن و تجارت بر اساس قانون به شرکت هایی اجازه واردات می دهد که این شرکت ها نمایندگی ارایه خدمات در داخل کشور داشته باشند و برخی از شرکت ها نیز بر اساس این مجوزها اقدام می کنند اما اینکه الزامی باشد که حتما شرکت سازنده در ایران نمایندگی داشته باشد، وزارت صنعت، معدن و تجارت فعلا چنین سیاستی را ندارد و شاید در آینده چنین الزامی ایجاد کند.

آذری جهرمی، همه تجهیزات ساخت برند اپل اعم از گوشی و تبلت را شامل حال اجرای فاز دوم طرح ثبت گوشی تلفن همراه موسوم به رجیستری در کشور اعلام کرد.

وی در زمینه حمایت از راه اندازی دیتاسنترها نیز گفت:

ضعیف‌ترین حلقه در توسعه‌ی شبکه‌ی ملی اطلاعات، اقتصاد دیتاسنترها است؛ لذا گزارشی از سند مطالعه میدانی و تطبیقی با دنیا در حوزه‌ی اقتصاد دیتاسنترها تهیه و با فعالان اقتصادی این حوزه به اشتراک گذاشته شده و تاکنون نیز بالغ بر ۶۰۰ صفحه نظر درباره‌ی این گزارش ارائه شده است که به همین دلیل در حال جمع‌بندی نظرات و رسیدن به دیدگاه مناسب هستیم و در صورت نهایی شدن آن را منتشر می کنیم.

جهرمی درباره اشتغال ایجاد شده در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز گفت :

تکلیف برنامه ششم ۹۰۰ هزار شغل در کشور است که از این تعداد ۱۰۰ هزار شغل در سال به حوزه ICT اختصاص یافته است و اینکه تاکنون از این تعداد چه میزان اشتغال‌زایی ایجاد شده، بررسی و اعلام می شود.

آیفون 10 / آیفون ایکس / iPhone X

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه‌‌های آیفون 10 / iPhone X یا آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس مراجعه کنید.مشاهده منبع خبر
رای:
1
امنیت فیس آیدی آیفون 10 برای انجام تراکنش‌های بانک...
تماشا کنید: آنچه در مورد آيمک پرو باید بدانید | آی...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...