سه راهی برق شیائومی Mi Power Strip - Mi Hamrah | آیفون 7


Instagram
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اینستاگرام را می‌توان یکی از نرم‌افزارهای محبوب در دنیا به حساب آورد. مهم نیست که از کاربران حرفه‌ای یا مبتدی این شبکه اجتماعی باشید. در هر صورت، قابلیت‌های پنهانی در اینستاگرام وجود دارد که باید با آنها آشنا شوید. در این مطلب به 5 ویژگی اپلیکیشن اشاره شده می‌پردازیم. 

متوقف کردن استوری 

امکان اضافه نمودن استوری‌هایی که بعد از 24 ساعت به صورت خودکار حذف می‌شدند، از سال 2016 به اینستاگرام اضافه شد. 

حالا همانطور که می‌دانید، با رضبه زدن به سمت راست یا چپ صفحه نمایش، می‌توانید به استوری‌های بعد یا قبل بروید. اما چیزی که ممکن است ندانید، این است که با ضربه و نگه داشتن انگشت روی صفحه، می‌توانید استوری را متوقف نموده و با برداشتن انگشت، مجددا اقدام به پخش نمایید.

اضافه نمودن خطوط فاصله میان متن

تصور کنید که قصد نوشتن یک متن برای پست خود را دارید و به دنبال دکمه return برای رفتن به خط بعد می‌گردید، اما متأسفانه وجود ندارد!

برای دسترسی به آن، تنها کافی است روی 123 ضربه بزنید. حالا مشاهده می‌کنید که دکمه return ظاهر شده و از آن می‌توانید برای رفتن به خط بعد استفاده نمایید.

شایان ذکر است که این روش برای نوشتن Bio کاربردی ندارد!

تغییر نحوه چینش فیلترها

اگر از اکانت اینستاگرام خود به صورت معمول استفاده می‌کنید، مطمئنا استفاده از فیلترها شدیدا به کارتان می‌آید. اما مرتب کردن آنها بر اساس نیاز یا پنهان کردن برخی از آنها که مورد استفاده نیست، یکی از ترفندهای کاربردی اینستاگرام به حساب می‌آید.

برای انجام این کار، در هنگام پست و قسمت اضافه نمودن فیلتر،صفحه را تا انتها به سمت راست هدایت کنید تا به انتهاب فیلترها برسید. حالا دکمه Manage را مشاهده خواهید کرد. با زدن آن، وارد صفحه مدیریت فیلترها می‌شوید. حالا با ضربه روی تیک‌های کنار فیلترها، می‌توانید جلوی نمایش آنها را بگیرید.

زوم کردن روی تصاویر

کاربران جدید اینستاگرام ممکن است که از وجود چنین قابلیتی آگاه نباشند. پس بدانید که با قرار دادن دو انگشت روی تصویر . از هم باز کردن آنها، می‌توانید روی تصاویر یا فیلم‌های داخل پخش در اینستاگرام زوم کنید.

مدیریت تصاویر تگ شده

اینستاگرام مانند فیس بوک به کاربران اجازه می‌دهد تا دوستان خود را در تصاویر تگ کنند. عکس‌های تگ شده در پنجره tagged قابل مشاهده است.

خوشبختانه اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا این امکان را مدیریت نمایید در صورت نیاز، امکان تگ کردن خود را غیر فعال کنید. برای انجام این کار وارد Settings اینستاگرام شوید، به قسمت PHOTOS OF YOU رفته و Add Manually را انتخاب نمایید. ازین پس در صورت تگ شدن روی تصویری، ابتدا به شما اطلاع داده می‌شود و در صورت اجازه، نام شما روی عکس تگ می‌شود.

خوشحال شدم (0)
عاشقش شدم (0)
غافلگیر شدم (0)
ناراحت شدم (0)
عصبانی شدم (0)

مطالب مرتبط :

b2ap3_thumbnail_Cover-make-video 5 قابلیت اینستاگرام که باید بشناسید
b2ap3_thumbnail_instagram-6 5 قابلیت اینستاگرام که باید بشناسید
b2ap3_thumbnail_Layout-Instagram-600x465 5 قابلیت اینستاگرام که باید بشناسید
b2ap3_thumbnail_Cover 5 قابلیت اینستاگرام که باید بشناسید
b2ap3_thumbnail_Dumb-Ways-JR 5 قابلیت اینستاگرام که باید بشناسید
b2ap3_thumbnail_1 5 قابلیت اینستاگرام که باید بشناسید


مشاهده منبع خبر
رای:
1
5 قابلیت اینستاگرام که باید بشناسید | آیفون 7
سه راهی برق شیائومی Mi Power Strip - Mi Hamrah ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...