بازی ماجراجویانه در رودخانه | آیفون 7


بازی ماجراجویانه در رودخانه

بازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic River !

بازی جذاب Magic River بازی میباشد که شما سوار یک قایق هستید و باید با پارویی که دارید از برخورد با سنگ ها و موانع جلوگیری کنید . کنترل  بازی بسیار ساده تر از چیزیست که فکرش را کنید . تنها عمل شما در این بازی Tap کردن روی صفحه است . با یک بار لمس ، قایق به سمت راست ، و با لمس بعدی قایق به سمت چپ تغییر مسیر می‌دهد و شما باید با کنترل مناسب و تغییر مسیرهای به موقع، مسیر خود را طوری تنظیم کنید که از میان سنگ‌ها عبور کنید .  این بازی توسط شرکت Ketchapp نوشته شده است و همان طور که میدانید این شرکت پرکارترین شرکت اپ نویس در حوزه آیفون و آیپد میباشد . 

 

مشخصات عمومی برنامه
قیمت: رایگان
دسته بندی: بازی
بروز رسانی: 24 اکتبر 2015
نسخه: 1.2
حجم فایل: 72.7 مگابایت
زبان ها: English                                                                                                             
سن استفاده: 4+
دیواس مورد نیاز :  آیفون - آیپد و ...
سیستم عامل مورد نیاز : ios 6 به بالا

 

تصاویر برنامه در محیط آیپد:

بازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic Riverبازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic River !بازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic River !بازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic River !بازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic River ! 

 

تصاویر برنامه در محیط آیفون:

بازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic River !بازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic River !بازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic River !بازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic River !بازی ماجراجویانه رودخانه ای Magic River ! 

 

دانلود نرم افزار از اپ استور

 مشاهده منبع خبر
رای:
1
شکنجه آیفون ۶ اس در مدادشمعی ذوب شده | آیفون 7
آیفون ۴ اینچی : انتشار اطلاعات جامعی در خصوص این آ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...