آیفون 10 گواهی دائمی تأیید نمونه گرفت | آیفون 7


 آیفون 10 گواهی دائمی تأیید نمونه گرفت

گواهی دائمی تأیید نمونه آیفون ۱۰ از سوی آزمایشگاه تأیید نمونه تجهیزات ارتباطی و مخابراتی صادر شد.


در حالی گواهی دائمی تایید نمونه آیفون 10 صادر شده است که پیش از این نسبت به واردات این گوشی به کشور موضع‌گیری‌هایی وجود داشت.

پیشتر مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کردند که هیچ ثبت سفارش و واردات رسمی برای گوشی موبایل آیفون 10 (آیفون X) به کشور صورت نگرفته و لذا تمام گوشی‌هایی از این برند که در بازار مشاهده شود، قاچاق خواهد بود.

با توجه به اینکه طرح ملی رجیستری گوشی‌های تلفن همراه نیز که از اواخر مهر سال جاری اجرایی شده به دنبال ساماندهی بازار پر قاچاق این بخش است و بر مبنای آن قرار است تمام گوشی‌هایی که به شکل قاچاق وارد کشور شده‌اند از امکان دریافت خدمات اپراتور بی‌نصیب بمانند، متقاضیان خرید گوشی موبایل باید بسیار دقت کنند تا در دام کالای قاچاق نیفتند.

در همین راستا، اداره کل استاندارد و تأیید نمونه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که یکی از وظایفش «ارزیابی نتایج اعلام شده در گزارش آزمایشگاه تأیید نمونه به منظور تصمیم‌گیری برای ترخیص یا مرجوع کردن تجهیزات» است گواهی دائمی را برای گوشی آیفون 10 صادر کرده است.

اواخر مهر ماه سال جاری نیز آیفون‌های 8 و 8 پلاس توانستند تأیید و گواهی موقت (اعتبار تا اردیبهشت 97) را از آزمایشگاه تأیید نمونه این سازمان دریافت کنند که ظاهرا گواهی آنها نیز اکنون دائمی شده است.

در حال حاضر مدلهای A1865 و A1901 آیفون 10 گواهی دائمی تأیید نمونه را دریافت کرده‌اند.

آیفون 10 / آیفون ایکس / iPhone X

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه‌‌های آیفون 10 / iPhone X یا آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس مراجعه کنید.مشاهده منبع خبر
رای:
1
محافظ چرمی آیفون 8 مدل MUJJO full-leather-wallet...
محافظ چرمی آیفون 8plus مدل MUJJO full-leather-wa...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...