آموزش اسکرین شات گرفتن در آیفون 10 اپل به روشی جدید + ویدیو | آیفون 7


آموزش اسکرین شات گرفتن در آیفون 10 اپل به روشی جدید + ویدیو

نحوه اسکرین شات گرفتن در آیفون 10 اپل (Apple iPhone X) با حذف کلید فیزیکی هوم، به یکی از سوالات این روزهای کاربران تبدیل شده که در ادامه به آن پاسخ می‌دهیم.

پیش از این کاربران برای عکس گرفتن از صفحه آیفون خود کافی بود کلید هوم و پاور را به صورت هم‌زمان نگه دارند. اما حالا این دکمه از بخش جلویی آیفون X حذف شده است.

اسکرین شات گرفتن در آیفون 10 آسان‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید. برای این کار کافی‌ست کلید پاور و دکمه افزایش صدا را به صورت هم‌زمان فشار دهید. در این صورت، صفحه برای لحظه‌ای کوتاه سفید شده و تصویر مورد نظر در بخش پایینی نمایش داده می‌شود. اگر هنگام انجام کار با پرسش مربوط به خاموش کردن دستگاه و به رو شد، یعنی کلید پاور را بیش از حد نگه داشته‌اید.

به لطف قابلیت‌های جذاب و جدید آی او اس 11، کاربران به محض گرفتن اسکرین شات و لمس تصور موجود در بخش پایین سمت چپ، قادر به نوشتن روی آن خواهند بود. ویدیوی پیش رو، نحوه عکس گرفتن از صفحه آیفون ایکس را بهتر نشان می‌دهد:

دانلود ویدیو


مشاهده منبع خبر
رای:
1
انتشار بروزرسانی جدید برای گلکسی نوت 8 سامسونگ | ...
امکان خرید آيفون X آنلاک از وبسایت اپل امکان پذیر ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...