مقایسه ابعاد وان پلاس 5T با میت 10 پرو، گلکسی نوت 8، آیفون 10 و سایر رقبا | آیفون 7


 مقایسه ابعاد وان پلاس 5T با میت 10 پرو، گلکسی نوت 8، آیفون 10 و سایر رقبا

در این مطلب، ابعاد وان‌پلاس ۵ تی را با وان‌پلاس ۵، گلکسی اس ۸، گلکسی نوت ۸، آیفون ۱۰، پیکسل ۲ ایکس‌ال و سایر رقبا مقایسه می‌کنیم.


وان‌پلاس دقایقی پیش رسما از جدیدترین پرچم‌دار بی‌حاشیه‌ی خود به‌نام وان‌پلاس 5T رونمایی کرد تا به‌وسیله‌ی این گوشی هوشمند به‌نسبت ارزان، بازار پرچم‌داران را هدف قرار دهد. گوشی جدید وان‌پلاس با بهره‌گیری از نمایشگر بدون‌ حاشیه با نسبت تصویر ۲ به ۱ و همچنین دوربین دوگانه، آمده است تا امیدهای وان‌پلاس را برای رقابت با گلکسی‌های سامسونگ و آیفون ۱۰ اپل زنده نگه دارد. 

مقاله‌های مرتبط:

وان‌پلاس ۵ تی معرفی شدوان پلاس ۵ تی در برابر رقباتصاویر و مشخصات فنی وان پلاس 5T قبل از رونمایی رسمی فاش شد

وان‌پلاس ۵ تی با داشتن طراحی مشابه گوشی اوپو R11، آن‌چنان که انتظار می‌رفت ما را با ایده‌های نوآورانه و مبتکرانه شگفت‌زده نمی‌کند؛ اما با همه‌ی این‌ها باید منصف باشیم. پرچم‌دار جدید وان‌پلاس، یک محصول زیبا است و از طراحی روتین گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۱۷ نیز برخوردار است.

یکی از سؤلاتی که ممکن است پس از معرفی 5T برای طرفداران پیش بیاید، ابعاد این گوشی و مقایسه‌ی آن با سایر رقبا است. بر اساس اطلاعات، گوشی وان‌پلاس 5T دارای ابعاد ۱۵۶.۱ در ۷۵ در ۷.۳ میلی‌متر است و ۱۶۲ گرم وزن دارد. این گوشی با وجود داشتن نمایشگر ۶ اینچی، از لحاظ ابعاد اندکی کوچک‌تر از گوگل پیکسل ۲ ایکس‌ال و اندکی بزرگ‌تر از گلکسی اس ۸ به نظر می‌رسد. وان‌پلاس ۵ تی همچنین از نسبت نمایشگر به بدنه‌ی نسبتا خوبی برخوردار است.

در ادامه به مقایسه‌ی ابعاد وان‌پلاس ۵ تی با وان‌پلاس ۵، گلکسی اس ۸، گلکسی نوت ۸، آیفون ۱۰، پیکسل ۲ ایکس‌ال، ال‌جی جی ۶ و سایر رقبا می‌پردازیم.

ابعاد و وزن / گوشیوان‌پلاس ۵ تیوان‌پلاس ۵سامسونگ گلکسی اس ۸سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاسسامسونگ گلکسی نوت ۸اپل آیفون ۸اپل آیفون ۸ پلاساپل آیفون ۱۰گوگل پیکسل ۲گوگل پیکسل ۲ ایکس‌الال‌جی وی ۳۰ال‌جی جی ۶هواوی میت ۱۰ پرو
ابعاد (میلی‌متر)۱۵۶.۱ در ۷۵ در ۷.۳

۱۵۴.۲ در ۷۴.۱ در ۷.۲۵

۱۴۸.۹ در ۶۸.۱ در ۸.۰

۱۵۹.۵ در ۷۳.۴ در ۸.۱

۱۶۲.۵ در ۷۴.۸ در ۸.۶

۱۳۸.۴ در ۶۷.۳ در ۷.۳

۱۵۸.۴ در ۷۸.۱ در ۷.۵

۱۴۳.۶ در ۷۰.۹ در ۷.۷

۱۴۵.۷ در ۶۹.۷ در ۷.۸

۱۵۷.۹ در ۷۶.۷ در ۷.۹

۱۵۱.۷ در ۷۵.۴ در ۷.۹

۱۴۸.۹ در ۷۱.۹۷ در ۷.۹

۱۵۴.۲ در ۷۴.۵ در ۷.۹
وزن (گرم)۱۶۲۱۵۳۱۵۲۱۷۳۱۹۵۱۴۸۲۰۲۱۷۴۱۴۳۱۷۵۱۵۸۱۶۲۱۷۸


مشاهده منبع خبر
رای:
1
تماشا کنید: ویدیوی هندز آن وان پلاس 5T ...
مقایسه مشخصات فنی وان پلاس 5 تی با آیفون 10 اپل ؛ ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...