هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 عرضه می‌شود؟ | آیفون 7


AR-Glasses
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

مدت زیادی است که در خبرها می‌شنویم اهالی کوپرتینو به دنبال به دنبال ساخت دستگاهی (هدست) هستند که به صورت اختصاصی از واقعیت افزوده پشتیبانی می‌کند.  این هفته با گزارشات جدیدی که نقل شده، این شایعات مجددا بر زبان‌ها جاری شده است.

کلیه نشانه‌ها حاکی از آن است که اپل در حال طراحی یک محصول در زمینه واقعیت افزوده هست که در این مطلب، اطلاعاتی که در مورد این محصول منتشر شده را باهم مرور می‌کنیم.

دیوایسی به همراه واقعیت افزوده

 بر اساس گزارش بلومبرگ، اپل همواره به دنبال دیوایسی انقلابی بوده تا بتواند مانند آیفون، تحولی در صنعت و دنیای تکنولوژی ایجاد نماید.

محصول اپل دارای صفحه نمایش، پردازنده و سیستم عاملی خواهد بود که مانند اپل واچ، به صورت کامل توسط اهالی کوپرتینو ساخته شده باشد. به معنای دیگر، انتظار دستگاهی را خواهیم داشت که به صورت مستقل کار خواهد کرد و هیچگونه تکیه‌ای روی تلفن هوشمند نخواهد داشت.

اما چیزی که اینجا مطرح می‌شود، تفاوت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی است. در واقعیت مجازی، شما در یک دنیای مجازی قرار می‌گیرید و این در حالی است که واقعیت افزوده، اشیاء مجازی را به دنیای واقعی می‌آورد.

سیستم عامل rOS

در حالی که ما از گوشه و کنار در مورد دیوایس مبتنی بر واقعیت افزوده اپل می‌شوینم، اما بلومبرگ امروز موضوع جذابی را مطرح نمود: سیستم عامل جدید!

سیستم عامل جدید در کمپانی اپل با نام rOS شناخته می‌شود که مخفف Reality Operating System است. طبق گزارش بلومبرگ، rOS بر اساس سیستم عامل iOS طراحی شده و برای راه‌اندازی دیوایس از آن استفاده می‌شود.

ممکن است که این سیستم عامل دارای نامی اختصاصی باشد، اما برای ارائه آن بسیار زود است. چرا که مهندسان اپل همچنان در حال تحقیق میان کاربران هستند تا ببینند آنها چگونه از هدست‌های واقعیت افزوده استفاده می‌کنند. همچنین احتمالا این سیستم عامل دارای اپ استوری خاص نیز باشد.

تاریخ عرضه

بر اساس شایعاتی که نقل می‌شود، هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 از راه خواهد رسید. بلومبرگ معتقد است که تا آن زمان، تکنولوژی به قدری پیشرفت می‌کند که آماده ارائه چنین محصولی خواهد بود. اما عرضه آن احتمالا به سال 2020 موکول می‌شود. 

خوشحال شدم (0)
عاشقش شدم (0)
غافلگیر شدم (0)
ناراحت شدم (0)
عصبانی شدم (0)

مطالب مرتبط :

b2ap3_thumbnail_ARKit هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 عرضه می‌شود؟
b2ap3_thumbnail_ARKit-Sample-Adding-Objects هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 عرضه می‌شود؟
b2ap3_thumbnail_ARise هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 عرضه می‌شود؟
b2ap3_thumbnail_World-Brush هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 عرضه می‌شود؟
b2ap3_thumbnail_Holo هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 عرضه می‌شود؟
iphone7-b هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 عرضه می‌شود؟
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
iphone-8-apple_1329126460 هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 عرضه می‌شود؟
آیفون 8 - 256 گیگ 4,489,000 تومان
apple-iphone-8-plus هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 عرضه می‌شود؟
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 3,979,000 تومان
iphone7-plus هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 عرضه می‌شود؟
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
قاب محافظ آیفون X موشی مدل Vesta Moshi Vesta Prot...
بند اپل واچ فلزی موبست Mobest Watch Band | آیفو...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...