بزرگترین مشکل آیفون 10 به نحوه اجرای اپلیکیشن ها مربوط می‌شود | آیفون 7


بزرگترین مشکل آیفون 10 به نحوه اجرای اپلیکیشن ها مربوط می‌شود

به نظر می‌رسد بزرگترین مشکل آیفون 10 (Apple iPhone X)، به برش بالایی صفحه و نحوه اجرای اپلیکیشن ها روی آن مربوط می‌شود. این مشکلات چه زمانی برطرف خواهند شد؟

به و.اسطه شکل و اندازه کاملا جدید صفحه نمایش آیفون ایکس که با تمام آیفون های قبلی تفاوت دارد، کاربران با مشکلاتی عجیب و غریب هنگام استفاده از برخی اپلیکیشن ها رو به رو هستند. بسیاری از اپلیکیشن ها برای سازگاری با صفحه نمایش جدید، به‌روز نشده و آن دسته از برنامه‌هایی که هم‌اکنون امکان استفاده از آنها وجود دارد نیز به اندازه کافی بهینه نیستند.

به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان اپلیکیشن ها در کار کردن با دکمه هوم مجازی آیفون X به جای کلید فیزیکی و برش بالایی صفحه که محل قرارگیری دوربین‌های جلویی و سنسورهای تشخیص چهره است، با مشکل مواجه شده‌اند. در واقع، کمی زمان می‌برد تا توسعه‌دهندگان، اپلیکیشن های خود را برای صفحه نمایش آیفون جدید بهینه کنند.

در همین حال، تعداد بسیار زیاد اپلیکیشن هایی که هنوز با نمایشگر جدید این گوشی سازگار نیستند را می‌توان بزرگترین مشکل آیفون 10 در نظر گرفت.

در ادامه شبیه سازی اجرای چند نمونه از اپلیکیشن های مختلف را روی آیفون ایکس می‌بینیم که چنین مشکلاتی داشته و نیاز به تغییر دارند:

با کلیک بر روی نام هر اپلیکیشن در جدول سمت چپ، شیوه اجرای آن در آیفون 10 را مشاهده خواهید کرد.

مشاهده منبع خبر
رای:
1
ده دلیل برای خرید آیفون 10 اپل و چند دلیل برای فرا...
توضیحات مختصر سامسونگ درباره دوربین به کار رفته در...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...