مشکل جدید آیفون 10 ؛ ظاهر شدن یک خط عمودی سبز رنگ در نمایشگر آیفون ایکس | آیفون 7


مشکل جدید آیفون 10 ؛ ظاهر شدن یک خط عمودی سبز رنگ در نمایشگر آیفون ایکس

کاربران از یک مشکل جدید آیفون 10 (iPhone 10) خبر داده‌اند. بر این اساس، روی صفحه نمایش OLED آیفون ایکس خطی سبز رنگ به صورت طولی ظاهر می‌شود.

کاربران چندی پیش از آبی به نظر رسیدن نمایشگر آیفون 10 حین نگاه کردن به آن به صورت زاویه‌دار خبر دادند. اپل در بخش پشتیبانی وب سایت خود به این مشکل اشاره و آن را جزو خصیصه‌های نمایشگرهای OLED یاد کرد. اما مشکل جدید آیفون 10 را به هیچ عنوان نمی‌توان توجیه کرد.

بر روی نمایشگر برخی دستگاه‌ها، خطی سبز رنگ به صورت عمودی از بالا تا پایین نمایشگر ظاهر می‌شود. بر اساس گفته‌های کاربران، آیفون 10 آن‌ها در ابتدا مشکلی نداشته و به خوبی کار می‌کرده است، اما بعد از گذشت زمانی کوتاه، این خط سبز رنگ ناگهان ظاهر شده است.

مشکل جدید آیفون 10

به طور دقیق نمی‌توان تا زمان بررسی تخصصی علت را عنوان کرد. ممکن است مشکل جدید آیفون 10 توسط کنترلر نمایشگر و یا کابل روبان اتصال صفحه نمایش ایجاد شده باشد.

اپل هنوز درباره این مشکل آیفون 10 اظهار نظر نکرده است، اما کاربرانی که نمایشگر آیفون ایکس آن‌ها به این مشکل برخورد کرده است، توانستند تحت گارانتی اپل دستگاه خود را تعویض کنند. پس اگر گوشی موبایل شما نیز به مشکل مشابهی برخورد کرد، آن را مستقیما به نزدیک‌ترین شعبه شرکت و یا اپراتوری که دستگاه را از آن به صورت قراردادی تهیه کرده‌اید، ببرید.

مشکل جدید آیفون 10 تحت پوشش گارانتی است

اپل برای اولین مرتبه از یک پنل OLED در گوشی موبایل خود استفاده کرد و طبق نظر بیشتر متخصصان در نخستین تجربه بسیار موفق ظاهر شد. حتی به عقیده شرکت DisplayMate، آیفون 10 دارای بهترین نمایشگر در بین تمامی گوشی‌ های موبایل است! با این حال تاکنون چند مشکل مرتبط به نمایشگر این مدل گزارش شده است. در حال حاضر نمی‌توان گفت گستردگی مشکل جدید آیفون 10 چقدر است، اما حداقل تعداد قابل توجهی کاربر به آن برخورد کرده‌اند.

همچنین بخوانید:

علت سوختن نمایشگر آیفون 10 و روش‌های جلوگیری از آنمشاهده منبع خبر
رای:
1
واکنش رسمی اپل به مشکل صفحه نمایش آیفون 10 در هوای...
اینفوگرافی: گوشی های آیفون هر سال با چه قیمتی وارد...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...