اپل مشکل تاچ آیفون 10 در هوای سرد را رفع می‌کند | آیفون 7


 اپل مشکل تاچ آیفون 10 در هوای سرد را رفع می‌کند

اپل ضمن تأیید وجود مشکل عملکرد تاچ آیفون X در سرما، اعلام کرد که با به‌روزرسانی مشکل را حل خواهد کرد.


اپل امروز ضمن تأیید مشکل کار نکردن صفحه‌ی لمسی آیفون ۱۰ در هوای سرد، اعلام کرد که برای حل مشکل، به‌روزرسانی نرم‌افزاری ارائه خواهد کرد. گزارش‌هایی از این مشکل وجود دارد و برخی کاربران اذعان داشته‌اند که در دمای حدود صفر درجه، گوشی برای چند ثانیه واکنش نشان نمی‌دهد.

اپل در خصوص این مشکل گفته است:

«ما از این مشکل که صفحه‌ی آیفون X بعد از قرار گرفتن ناگهانی در معرض هوای سرد به لمس واکنش نشان نمی‌دهد اطلاع داریم. صفحه پس از چند ثانیه به حالت عادی بازمی‌گردد. در به‌روزرسانی آینده این مشکل را حل خواهیم کرد.»

مقاله‌های مرتبط:

جعبه گشایی زومیت از آیفون 10بررسی آیفون 10 اپل

برخی کاربران احتمال داده‌اند که شاید چون آیفون ۱۰ از دوربین مادون قرمز و حسگر نور در جلوی گوشی استفاده می‌کند، تغییر شرایط نوری از فضای داخلی به بیرونی باعث مشکل می‌شود. برخی دیگر از احتمال وجود مشکل مشابه در آیفون‌های دیگر صحبت کرده‌اند و گفته‌اند شاید تمام آیفون‌ها خارج از بازه‌ی دمای پیشنهاد شده‌ی اپل یعنی ۳۲ تا ۹۵ درجه‌ی فارنهایت دچار مشکل شوند؛ اما چون این دستگاه دکمه‌ی فیزیکی هوم ندارد مشکل بیشتر به چشم می‌آید.

هنوز مشخص نیست که مشکل دقیقا از کجا است؛ اما اینکه اپل مشکلی را به این سرعت تأیید کند نشان‌دهنده‌ی این است که مسلما مشکلی وجود دارد و هوای سرد بر عملکرد صفحه‌ی لمسی آیفون ۱۰ تأثیرگذار است.

آیفون 10 / آیفون ایکس / iPhone X

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه‌‌های آیفون 10 / iPhone X یا آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس مراجعه کنید.مشاهده منبع خبر
رای:
1
درآمد اچ‌ تی‌ سی در اکتبر ۲۰۱۷ نسبت به سال گذشته ۲...
مقایسه آیفون 10 با نسل اول آیفون ؛ چه چیزهایی تغیی...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...