آموزش: چگونه اپل واچ Pair شده را با آيفون جدید سینک کنیم؟ | آیفون 7


Apple-Watch
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 اگر به تازگی آیفون جدیدی خریداری نموده‌اید و قصد دارید تا آن را با اپل واچ Pair شده خود سینک کنید، یک راه اصلی برای انجام این کار وجود دارد. در این مطلب می‌خواهیم به نحوه سینک کردن اپل واچ Pair شده با آیفونی دیگر بپردازیم. با ما همراه باشید.

چگونه اپل واچ Pair شده را با آيفون جدید سینک کنیم؟

1.  از تنظیمات اپل واچ خود بکاپ بگیرید. برای انجام این کار، اپلیکیشن واچ را بر روی آيفون باز کنید، اپل واچ خود را انتخاب کنید، روی آیکون i روبروی آن ضربه بزنید و در نهایت گزینه Unpair Apple Watch را انتخاب کنید.

انتخاب Unpair تنها گزینه برای تهیه بکاپ از اپل واچ است. به این ترتیب تمامی اطلاعات و تنظیمات بر روی آیفون بکاپ گرفته می‌شود.

قدم بعدی، تهیه بکاپ از آیفون است تا اطلاعات اپل واچ نیز در این نسخه از بکاپ ذخیره شود. برای انجام این کار می‌توانید از آیکلاد یا نرم‌افزار آیتونز کمک بگیرید.

2. زمانی که شما اپل واچ خود را از آيفون قدیمی Unpair کردید و یک نسخه بکاپ تهیه نمودید، نوبت آن است که آیفون جدید خود را برداشته و تنظیمات آن را آغاز کنید. به یاد داشته باشید که برای استفاده از تنظیمات و اطلاعات اپل واج، باید آن را با استفاده از بکاپ آيفون قبلی تنظیم کنید.

3. زمانی که تنظیمات ابتدایی آیفون به پایان رسید، نوبت به Pair کردن اپل واچ می‌رسد. اپلیکیشن واچ را باز کرده و عملیات pairing را آغاز کنید. به محض به پایان رسیدن، می توانید اپل واچ خود را به عنوان یک دیوایس جدید راه اندازی کنید یا از بکاپ‌های قبلی استفاده نمایید. گزینه Restore from Backup را انتخاب کنید. به این ترتیب تمامی اطلاعات پیشین شما بازمی‌گردد.

نکته: به یاد داشته باشید که ریستور نمودن اپل واچ روند زمانبری است و باید صبور باشید. بعد از حدود یک ساعت یا حتی بیشتر، اپل واچ شما آماده استفاده خواهد بود. 

خوشحال شدم (0)
عاشقش شدم (0)
غافلگیر شدم (0)
ناراحت شدم (0)
عصبانی شدم (0)

مطالب مرتبط :

b2ap3_thumbnail_Turn-Undead آموزش: چگونه اپل واچ Pair شده را با آيفون جدید سینک کنیم؟
b2ap3_thumbnail_Ring-Tower آموزش: چگونه اپل واچ Pair شده را با آيفون جدید سینک کنیم؟
b2ap3_thumbnail_Tap-Tap-Fish آموزش: چگونه اپل واچ Pair شده را با آيفون جدید سینک کنیم؟
b2ap3_thumbnail_Hooked-Inc آموزش: چگونه اپل واچ Pair شده را با آيفون جدید سینک کنیم؟
b2ap3_thumbnail_Yahoo-Sports آموزش: چگونه اپل واچ Pair شده را با آيفون جدید سینک کنیم؟
b2ap3_thumbnail_Dude-Perfect-2 آموزش: چگونه اپل واچ Pair شده را با آيفون جدید سینک کنیم؟


مشاهده منبع خبر
رای:
1
کاربران از رفع مشکلات باتری در iOS 11.1 خبر می‌دهن...
آموزش: چگونه آیفون 10 را به روش Fast Charge شارژ ک...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...