اپل با تصاحب InVisage در پی بهبود هر چه بیشتر عملکرد دوربین آیفون است | آیفون 7


 اپل با تصاحب InVisage در پی بهبود هر چه بیشتر عملکرد دوربین آیفون است

گفته می‌شود اپل شرکت InVisage را که در حوزه‌ی تولید سنسور دوربین فعالیت می‌کند برای بهبود عملکرد دوربین‌های خود تصاحب کرده است.


براساس شواهد موجود اپل برای بهبود هرچه بیشتر عملکرد دوربین‌های آیفون اقدام به خرید شرکت InVisage کرده است که در زمینه‌ی تولید سنسور‌های دوربین فعالیت می‌کند. به نظر می‌رسد این خرید برای بهبود هر چه بیشتر عملکرد دوربین‌های آیفون در محیط‌های کم نور تصاحب شده است. به گزارش Image Sensors World بخشی از اقدامات برای تصاحب این شرکت در ماه جولای انجام شده است. اطلاعات ارائه‌شده نشان از آن دارد که شماری از کارمندان این شرکت از ماه جولای به اپل پیوسته‌اند، حال آنکه بخش دیگری از کارمندان نیز در شرکت‌های دیگری مشغول به کار شده‌اند. تمام شواهد موجود حکایت از آن دارند که اپل InVisage را تصاحب کرده است.

مقاله‌های مرتبط:

بررسی آیفون 8 اپلبررسی آیفون 8 پلاس اپل

از دیگر شواهد موجود برای اثبات این ادعا که اپل، InVisage را تصاحب کرده است باید به این نکته اشاره کرد که دو شرکت سرمایه‌گذاری Nokia Growth Partners و InterWest Oartners نام InVisage را از لیست شرکت‌هایی که در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده است خارج کرده و آن‌ها را در لیست شرکت‌هایی که قبلا در آن سرمایه‌گذاری شده بود، قرار داده‌اند. همچنین باید به عدم به‌روزرسانی وب‌سایت InVisage نیز اشاره کرد، به‌طوری که بخش بلاگ این وب‌سایت از سال ۲۰۱۶ میلادی به‌روزرسانی نشده است.

۶ تن از کارکنان پیشین InVisage در حساب کاربری لینکدین خود به این نکته اشاره کرده‌اند که در حال حاضر برای اپل کار می‌کنند، به‌طوری که دو تن از این افراد تغییرات در پروفایل لینکدین خود را در ماه جولای ایجاد کرده‌اند.

شرکت InVisage فناوری جدیدی را با عنوان QuantumFilm توسعه داده که قادر است تا داینامیک رنج دوربین را بیش از سه برابر افزایش دهد. بهبود عملکرد دوربین در هر نسل آیفون را باید به عنوان یکی از قابلیت‌های کلیدی دانست که بهبود عملکرد در محیط‌های کم‌نور یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های آن است. با توجه به اینکه افزایش سایز سنسور در فضای محدود گوشی‌های هوشمند یک موضوع مهم است، از این‌رو در اختیار داشتن چنین فناوری‌هایی بسیار مهم است.

به نظر می‌رسد باید در آیفون‌های سال آینده‌ی میلادی شاهد اضافه شدن این ویژگی به دوربین‌ آن‌ها باشیم.مشاهده منبع خبر
رای:
1
شایعه: تغییر خط تولید محصولات و سازگار شدن با زبان...
خرید کمپانی فعال در زمینه شارژ بی‌سیم توسط اپل | آ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...