مهمترین دلیل عدم استقبال از خرید آیفون 8 چیست؟ (نظرسنجی) | آیفون 7


مهمترین دلیل عدم استقبال از خرید آیفون 8 چیست؟ (نظرسنجی)

طبق نتایج یک نظرسنجی در گجت نیوز، درصد کمی از کاربران تمایلی به خرید آیفون 8 (iPhone 8) و آیفون 8 پلاس (iPhone 8 Plus) داشته‌اند. اما دلیل این عدم استقبال چیست؟

در حالی که چند روزی از ورود آیفون های جدید اپل به بازار ایران می‌گذرد، گزارش‌ها از عدم تمایل کاربران ایرانی به خرید آیفون 8 و آیفون 8 پلاس خبر می‌دهند. با نگاهی به آمار و ارقام، می‌بینیم که فروش این محصولات در سایر کشورهای جهان نیز کمتر از حد انتظارات و پیش‌بینی‌های تحلیلگران برجسته‌ای همچون مینگ‌چی کو بوده است.

بیشتر بخوانید؛

آخرین قیمت آیفون 8 و آیفون 8 پلاس در بازار ایران (20 مهر 1396)

اما در مقایسه آیفون 8 و نسخه پلاس آن، نتایج نظرسنجی گجت نیوز نشان داد کاربران تمایل بیشتری به خرید آیفون 8 پلاس دارند؛ این گوشی تنها نسخه موجود در بازار آیفون های جدید اپل است که می‌توان با استفاده از حالت نورپردازی پرتره (Portrait Lighting) آن، تصاویر بی‌نظیر و جالبی گرفت. البته این یکه‌تازی دوربین آیفون 8 پلاس تا زمان عرضه آیفون 10 (iPhone 10) بیشتر دوام نخواهد داشت.

همچنین بخوانید؛

7 دلیل برای خرید اپل آیفون 7 به جای آیفون 8 و آیفون ایکس

حال سوال اینجاست؛ به نظر شما دلیل عدم استقبال و پرهیز از خرید آیفون 8 از سوی کاربران چیست؟ پاسخ خود را با شرکت در نظرسنجی زیر برای ما ارسال کنید. در پایان، دیدگاهتان را نیز در این خصوص در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

var tp_async_polls = tp_async_polls || [];tp_async_polls.push({ id: 214946, container: "#tp-59e259a8d40c7" });


مشاهده منبع خبر
رای:
1
آزمایش تست باتری شیائومی می میکس 2 | آیفون 7
افزایش درآمد فاکسکان نشان‌دهنده‌ی فروش بهتر از انت...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...