تصویر قاب پشتی آیفون 7 پلاس اپل فاش شد | iPhone 7


                                                تصویر قاب پشتی آیفون 7 پلاس اپل فاش شد

آیفون 7 اپل در اواخر شهریور سال ۹۵ معرفی خواهد شد؛ اما از هم اکنون شاهد فاش شدن اطلاعات این گوشی بوده‌ایم. حالا به نظر می‌‌رسد شاهد فاش شدن اولین تصویر از نسخهی اولیه‌ی آیفون ۷ پلاس هستیم.


آیفون ۷ و ۷ پلاس اپل همانند روال سال‌های گذشته سپتامبر سال۲۰۱۶ معرفی خواهند شد. به نظر می‌رسد در نسخه‌ی پلاس این گوشی شاهد لنز دوگانه دوربین خواهیم بود که ظاهرا نام آیفون پرو را به خود خواهد گرفت.

استفاده از دوربین دوگانه شاید تنها اطلاعاتی باشد که از آیفون ۷ داریم و تصویر جدید فاش شده نیز این خصوصیت را دارد. بنابر ادعای منبع فاش‌کننده، این تصویر اولین عکس فاش شده از آیفون ۷ پلاس است؛ اما از صحت آنها نمی‌توان اطمینان داشت و حتی باید فرض را بر این گرفت که تصویر واقعیت ندارد.

در تصویر شاهد ماژول دوربین دوگانه هستیم که البته کمی برآمدگی نیز دارد. از طرفی شاهد حضور  Smart Connector نیز هستیم که باعث خواهد شد تا لوازم جانبی بسیار با ویژگی‌های زیاد به این گوشی متصل شوند.

با این حال نمی‌توان در حال حاضر در مورد صحت تصویر سخن به میان آورد و تنها راه ممکن برای کسب اطلاعات دقیق انتظار تا اواخر شهریور سال ۹۵ است.

نظر شما در خصوص این تصویر فاش شده چیست؟مشاهده منبع خبر
رای:
1
کنفرانس توسعه دهندگان ال‌ جی با تمرکز بر ماژول‌های...
آیفون7شرکت اپل با ایربادهای حذف کننده نویزهمراه اس...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...