قلم پیکسل‌بوک با رسم دایره به دور اشیا و تصاویر، جستجو را آغاز می‌کند | آیفون 7


 قلم پیکسل‌بوک با رسم دایره به دور اشیا و تصاویر، جستجو را آغاز می‌کند

شرکت گوگل در مراسم امشب از قلم هوشمند جدیدی رونمایی کرد که با رسم دایره به دور کلمات یا تصاویر، جستجو درباره‌ی آن را شروع می‌کند.


مقاله مرتبط:

گوگل از پیکسل بوک رونمایی کرد

شرکت گوگل امشب اثبات کرد که قصد ندارد لپ‌تاپ پیکسل‌بوک خود را به تنهایی عرضه کند. همان‌طور که قبلا هم شایعه شده بود، شرکت گوگل در کنار پیکسل‌بوک خود از یک قلم هوشمند جدید رونمایی کرد. این قلم استایلوس، امکان ترسیم اشکال و نوشتن را در صفحه‌ی لمسی پیکسل‌بوک فراهم می‌کند. طبق ادعای گوگل، میزان تاخیر قلم جدید به ۱۰ میلی‌ثانیه رسیده و سطح حساسیت فشار آن برابر ۲۰۰۰ است. به علاوه، قلم جدید قادر به تشخیص زاویه‌ی ۶۰ درجه‌ای است. با این حال، جذاب‌ترین ویژگی آن در ارتباط با دستیار هوشمند گوگل اسیستنت است. به گونه‌ای که کاربر می‌تواند با کشیدن دایره‌ای به دور آیتم‌های خاص، جستجوی درباره‌ی آن‌ها را شروع کند. اگر همیشه خواستار جستجو از یک تصویر یا یک قطعه متن بوده‌اید، هم‌اکنون انجام این کار ممکن است.

متاسفانه قلم جدید گوگل همراه با لپ‌تاپ پیکسل‌بوک عرضه نخواهد شد. بنابراین کاربران باید برای خرید آن در تاریخ نهم آبان ماه (۳۱ اکتبر)، متحمل هزینه‌ی اضافی ۹۹ دلاری شوند. دلیل انجام این کار، اضافه نشدن قیمت اصلی پیکسل‌بوک برای افرادی است که تمایلی به خرید قلم ندارند.

قلم جدید شرکت گوگل را چگونه ارزیابی می‌کنید؟مشاهده منبع خبر
رای:
1
پیکسل 2 نام آهنگ در حال پخش را تشخیص می‌دهد | آیف...
پیکسل بادز جدیدترین هدفون بی‌سیم گوگل معرفی شد ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...