KGI: گزارش‌های فروش آیفون 8 اغراق‌آمیز هستند | آیفون 7


 KGI: گزارش‌های فروش آیفون 8 اغراق‌آمیز هستند

مینگ چی کو اخیرا اعلام کرده است که گزارش‌های منتشرشده در رابطه با فروش آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس غراق‌آمیز هستند.


یکی از اصلی‌ترین سؤالاتی که پس از رونمایی آیفون در سه نسخه ذهن بسیاری را درگیر خود کرده این است که آیا فروش دو نسخه آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس خوب است؟ مینگ چی کو، تحلیل‌گر نام‌آشنای مؤسسه‌ی KGI در گزارش جدید خود اعلام کرده که فروش آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس اپل بسیار پایین‌تر از انتظارات اولیه است. کو در گزارش خود به این نکته اشاره کرده که اطلاعات به‌دست‌آمده از چرخه‌ی تولید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در کنار داده‌های تحقیقی به‌دست‌آمده نشان از این دارند که رویکرد بازار در قبال آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس منفی است.

مقاله‌های مرتبط:

آیفون 10 از دیدگاه وب سایت اپلبررسی آیفون 8 پلاس اپل

کو اعلام کرده که فروش آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس بسیار درخشان و رؤیایی نبوده است؛ زیرا بسیاری از خریدارانی که در نظر دارند نسل جدید آیفون‌های اپل را خریداری کنند، در انتظار عرضه‌ی آیفون ۱۰ این کمپانی هستند. کو اعلام کرده که اپل برای فروش نسل جدید آیفون‌های خود، ۵۰ درصد برای آیفون ۱۰ و ۵۰ درصد برای آیفون ۸ و ۸ پلاس در نظر گرفته است. برآوردهای کو نشان از این دارند که فروش آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس اپل در مقایسه با آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس یا آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس بسیار کمتر و تقریبا نصف فروش این گوشی‌ها در هفته‌ی اول است. اپل اعلام کرده که آیفون ۱۰ را ۱۲ آبان راهی بازار خواهد کرد.

کو همچنین اعلام کرده است که بر اساس تحقیقات اولیه این کمپانی، موج ایجادشده حول آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به‌هیچ‌عنوان با جریانی که سال‌های گذشته برای نسل‌های پیشین آیفون‌های اپل ایجاد شده بود برابری نمی‌کند و اصلا قابل قیاس نیست. کو افرادی را که همواره برای خرید آیفون‌های اپل جلوی فروشگاه‌های اپل صف می‌کشند، طرفداران پر و پا قرص محصولات این کمپانی می‌داند و اعلام کرده است که این افراد به دنبال خرید آیفون ۱۰ اپل هستند.

کو تقاضا برای آیفون ۸ پلاس را بسیار بیشتر از آیفون ۸ خوانده است. وی همچنین متذکر شده که عرضه‌ی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس از الگوی پایداری پیروی نمی‌کند و به‌طور حتم باید در زمان عرضه‌ی آیفون ۱۰ فروش این محصول را بیش از پیش زیر نظر داشت.

آیفون 10 / آیفون ایکس / iPhone X

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه‌‌های آیفون 10 / iPhone X یا آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس مراجعه کنید.مشاهده منبع خبر
رای:
1
سونی تغییر الگوی طراحی گوشی های هوشمندش را تایید ک...
کابل AUX یک و نیم متری برند جی سی پال مدل LiNX Jc...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...