کدام‌یک از آیفون های جدید اپل را می‌خرید؛ آیفون 10 (آیفون ایکس) آیفون 8 یا 8 پلاس؟ (نظرسنجی) | آیفون 7


کدام‌یک از آیفون های جدید اپل را می‌خرید؛ آیفون 10 (آیفون ایکس) آیفون 8 یا 8 پلاس؟ (نظرسنجی)

دیشب، آیفون های جدید اپل ، یعنی آیفون ایکس (iPhone X) یا آیفون 10، آیفون 8 (iPhone 8) و آیفون 8 پلاس (iPhone 8 Plus) معرفی شدند. اما شما کدام‌یک از آیفون های جدید اپل را می‌خرید؟

معرفی آیفون های جدید اپل را می‌توان یکی از بزرگترین رویدادهای این کمپانی از ابتدا تاکنون دانست. بهبود سرعت، کیفیت ساخت و امکانات دوربین پرچمداران سال 2017 اپل باعث شده تا در چند ماه آینده، شاهد ورود سه محصول زیبا، قدرتمند و در عین حال، گران‌قیمت به بازار گوشی های هوشمند جهان باشیم؛ آیفون 8، آیفون 8 پلاس و گوشی نفیس و تمام‌صفحه آیفون ایکس که تیم کوک به آن لقب «آینده گوشی های هوشمند» داده است.

در صورت تمایل، کدام‌یک از آیفون های جدید اپل را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

آیفون ایکس (iPhone X) یا آیفون 10 (iPhone Ten)

اپل امسال نیز همانند سال‌های گذشته، در قیمت گوشی های آیفون خود سنگ تمام گذاشته، به طوری که شروع قیمت آیفون ایکس را 999 دلار اعلام کرده است! به همین دلیل نیز بسیاری از کاربران به دنبال تفاوت‌های این گوشی با دو مدل دیگر هستند؛ یافتن پاسخ به این سوال که آیا آیفون ایکس بهتر و امن‌تر از آیفون 8 و آیفون 8 پلاس ساخته شده و یا تفاوت آنها صرفا در حذف دکمه هوم و وجود نمایشگر تمام‌صفحه است؟

در صورت تمایل، کدام‌یک از آیفون های جدید اپل را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

نظر شما در این خصوص چیست؟ با توجه به مشخصات و قیمت آیفون های جدید اپل و مقایسه کارایی آنها با یکدیگر، کدام را بیشتر می‌پسندید؟

در نظرسنجی زیر شرکت کرده و به گزینه مورد نظر خود رای دهید. در پایان نیز دلیل این انتخاب را با ما و دیگر کاربران گجت نیوز به اشتراک بگذارید.
var tp_async_polls = tp_async_polls || [];tp_async_polls.push({ id: 205408, container: "#tp-59b978eadeea5" });


مشاهده منبع خبر
رای:
2
معرفی ویژگی های آیفون ایکس (آیفون 10) ؛ پرچمدار اپ...
آیفون 10 چه تفاوتی با آیفون 8 و آیفون 8‌ پلاس دارد...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...