نگاه نزدیک ویدیویی به آیفون 10 (iphone X) اپل | آیفون 7


 نگاه نزدیک ویدیویی به آیفون 10 (iphone X) اپل

دیشب اپل کنفرانس مربوط به رونمایی از آیفون ۱۰ را برگزار و این گوشی هوشمند را رونمایی کرد. در ادامه می‌توانید ویدیوی نگاه نزدیک به آیفون ۱۰ را مشاهده کنید.


اپل شب گذشته کنفرانس رونمایی از نسل جدید آیفون‌هایش را برگزار کرد. کاپرتینویی‌ها طی کنفرانس شب گذشته‌ی خود سه گوشی هوشمند را معرفی کردند که شامل آیفون ۱۰ (iPhone X)، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس می‌شود. آیفون ۱۰ را باید نسخه‌ای مخصوص از آیفون عنوان کرد که به مناسبت دهمین سال عرضه‌ی آیفون به بازار معرفی شده است. این گوشی هوشمند مشخصات فنی متفاوتی در مقایسه با دو آیفون دیگر دارد که بارزترین آن‌ها را باید استفاده از نمایشگر اولد بدون حاشیه‌ای خواند که در این گوشی مورد استفاده قرار گرفته است.

اپل در آیفون ۱۰ سنسور اثر انگشت را نیز به دلیل استفاده از نمایشگر تمام صفحه کنار گذاشته و به‌جای این سنسور روش جدیدی را برای هویت سنجی کاربران معرفی کرد. Face ID نام روش جدیدی است که اپل در جریان کنفرانس‌اش برای شناسایی کاربران معرفی کرد. از دیگر قابلیت‌های آیفون ۱۰ که البته در آیفون ۸ و ۸ پلاس نیز می‌توان مشاهده کرد، باید به تراشه‌ی قدرتمند A11 Bionic اشاره کرد که از وجود ۶ هسته‌ی پردازشی شامل دو هسته‌ی پردازشی پرقدرت در کنار چهار هسته‌ی پردازشی کم مصرف بهره می‌برد.

در ادامه می‌توانید ویدیوی نگاه نزدیک به این گوشی هوشمند پرچمدار را مشاهده کنید.

نظر شما در این خصوص چیست؟

آیفون ۸

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه‌‌های آیفون 10 / iPhone X یا آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس مراجعه کنید.مشاهده منبع خبر
رای:
1
آیفون های جدید با استفاده از حالت Portrait Lightin...
آیفون 8 و آیفون 10 در برابر آیفون 7؛ چه چیزهایی تغ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...