شکستن قفل آیفون در ۶ ثانیه !!! | آیفون 7


شکستن قفل آیفون در ۶ ثانیه !!!

پس از اخبار مناقشات بسیار بین شرکت اپل و پلیس فدرال آمریکا (  FBI ) بر سر رمزگشایی آیفون یک تروریست امروز خبری در وب سایت PhoneArena.com منتشر شد که خبر از امکان گشودن قفل آیفون  بین ۶ ثانیه تا ۱۷ ساعت را توسط ابزاری خاص میدهد.

به گفته این وبسایت دستگاهی وجود دارد که میتواند پسورد های ۴ رقمی آیفون را در آی او اس ۷ و ورژن های قبل از آن شناسایی کند و امکان دسترسی به آیفون را فراهم سازد. این وبسایت مدعی شده که این دستگاه با قیمت ۱۷۰ دلار در فروشگاه Fone Fun Shop در لندن هم اکنون در حال فروش است.

مدیر این فروشگاه به این وبسایت گفته است که هدف از تولید این دستگاه کمک به افرادی بوده که در اثر فراموش کردن پسورد آیفون خود به شماره ها و عکس هایشان دسترسی نداشته اند ؛ او میگوید که اولین بار این دستگاه را در هنگ کنگ دیده و شک داشته که به درستی کار کند اما بعد از آزمایش های متعدد از صحت عملکرد آن مطمئن شده است.

 

ابزاری برای شکستن قفل آیفون

 

این دستگاه IP-Box نام دارد و قادر است که پسورد های ۴ رقمی در آیفون هایی که از آی او اس ۷ و پایین تر استفاده میکنند را در زمانی بین ۶ ثانیه تا ۱۷ ساعت شناسایی کند ؛ به گفته صاحب این فروشگاه این دستگاه توسط Daily Mail خریداری شده و توانسته اند پسورد یک آیفون ۵ سی را در ۶ ساعت شناسایی کنند ؛ او میگوید تا اواخر ماه آینده ورژنی جدیدتر از این دستگاه تولید خواهد شد که توانایی کار بر روی آی او اس ۹ را نیز خواهد داشت.

استراکان مالک این فروشگاه میگوید به عقیده او الگوریتم به کار رفته در این دستگاه همان الکوریتمی است که توسط پلیس فدرال آمریکا  ( FBI ) استفاده شده است.

 

 

 

 

 

 

با NIC همراه باشیدمشاهده منبع خبر
رای:
2
اپل در حال تلاش برای محیط زیستی سالم | آیفون 7
بررسی گلکسی اس 7 اج سامسونگ | آیفون 7

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...