آیفون 7 اپل : دوربین دوگانه اش تایید شد | آیفون 7


آیفون 7 اپل : دوربین دوگانه اش تایید شد

دوربین دو گانه آیفون 7 اپل تایید شد :‌

بر اساس گزارشات منتشر شده از سمت مینگ چی کو ؛ تحلیلگر شرکت KGI Securities دوربین آيفون 7 اپل به لنز دوگانه مجهز خواهد بود . وی در سخنانی این گونه تصریح کرد : 

" آیفون های جدید با شکل و شمایل آيفون 6 اس و آيفون 6 اس پلاس رونمایی خواهند شد . تفاوت اصلی آنها در دوربین دوگانه خواهد بود و آن هم معطوف آیفون 5.5 اینچی آن یعنی آيفون 7 پلاس اپل خواهد بود . " وی همچنین در گذشته اظهار داشته بود که اپل آیفون 7 پلاس را در دو ورژن با دوربین دوگانه و با تک دوربین ارائه خواهد کرد . 

همانطور که پیش تر در اخبار گفته بودیم عکس های ماژول دوربین های دوگانه آیفون 7 پلاس اپل توسط وب سایت چینی Bastille Post منتشر یافته بود .  یک دوربین با قدرت 12 مگاپیکسل از محیط عکس برداری خواهد کرد و دوربین دوم با همان قدرت تله فوتو خواهد بود و زوم اوپتیکال تا 3 برابر زوم را به ارمغان خواهد آورد .از دیگر تغییرات اساسی آيفون 7 اپل میتوان به حذف جک 3.5 میلی متری اشره کرد .

بد نیست به ویدیو زیر که از نحوه عملکرد این دوربین پرده برداری کرده است توجه کنید :

 

عملکرد دوربین آیفون 7 اپل چگونه است ؟

 مشاهده منبع خبر
رای:
1
تماشا کنید: تیزر تبلیغاتی جدید هواوی پی 9 با تمرکز...
هزینه ی ساخت آیفون SE 400 دلاری، تنها 160 دلار است...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...