تماشا کنید: تست مقاومت بدنه اسنشال فون | آیفون 7


 تصویر سه بعدی می‌ میکس 2 شیائومی از حاشیه باریک آن حکایت دارد

یکی از ویژگی های خاص گوشی های اسنشال فون این است که بدنه آن، از جنس بدنه گوشی های رده بالای امروزی نیست. چیزی برتر از آلومینیوم، از تیتانیوم ساخته شده است. و به جای پنل شیشه ای قدیمی در قسمت پشت گوشی، اسنشال از سرامیک استفاده کرده است. اما آیا این بدنه گوشی را در مقایسه با دیگران با دوام تر کرده است؟ یکی از کاربران معروف یوتیوب با نام JerryRigEverything تلاش کرده تا به این سوال شما پاسخ دهد.


باوجود طراحی بدون حاشیه این گوشی که ممکن است آن را نامطمئن نشان دهد، صفحه نمایش اسنشال فون بسیار استاندار ساخته شده است. این صفحه با گوریلا گلس 5 محافظت می شود که در سطح سختی مشابه با سایر گوشی ها می باشد و امکان خراشیدگی بر روی آن بعید است. پنل عقب گوشی هم که از جنس سرامیک است، در ویدئو تأیید می شود که عمدتاً خراش ناپذیر است. با این حال بسیار لغزنده است و مستعد به جا ماندن اثر انگشت می باشد.

قاب این گوشی از جنس تیتانیوم است، در حالیکه اکثر گوشی ها آلومینیومی می باشند. یک گوشی از جنس آلومینوم زمانی که شما نیروی زیادی به آن وارد میکنید، خم می شود، اما اسنشال فون به سختی منعطف می شود. علاوه بر این احتمال ایجاد خراش در لبه های تیتانیومی خیلی کمتر است. به نظر میرسد که اسنشال فون این آزمون را با سربلندی پشت سر گذاشته است، اما بسیار عالی تر می شد اگر طراحان این گوشی قابلیت ضد آب بودن را هم به آن اضافه میکردند.

 مشاهده منبع خبر
رای:
1
تصویر سه بعدی می‌ میکس 2 شیائومی از حاشیه باریک آن...
در کنار آیفون 8 چه محصولات در سالن استیو جابز معرف...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...