طراحی آیفون 8 به صورت اتفاقی توسط اپل لو رفت | آیفون 7


طراحی آیفون 8 به صورت اتفاقی توسط اپل لو رفت
اپل به صورت اتفاقی و ناخودآگاه، طراحی آیفون 8 را در فرمور جدید هوم پاد لو داد. از آنجا که ورژن جدیدی برای هوم پاد عرضه شده است، توسعه دهندگان مختلفی از جمله آقایان Steve Troughton-Smith و Guilherme Rambo وقت زیادی گذاشته و نکات جالبی را از آن استخراج کردند. برخی از این موارد به اسپیکر هوشمند اپل برمی‌گشت و اما نکته جالب، به آیفون نسل اختصاص پیدا می‌کند.
 
آقای Smith در بررسی کدهای فرمور جدید هوم پاد، به این نکته پی برد که آیفون 8 به احتمال زیاد به قابلیت تشخیص چهره مجهز خواهد شد. این ویژگی با نام pearlID شناخته می‌شود و ظاهرا قرار است تا جایگزین سیستم تشخیص اثر انگشت شود.
 
اتفاق جالبی که رخ داده و آقای Rambo آن را کشف کرده، وجود آیکونی است که ظاهر آیفون 8 را به نمایش می‌گذارد. این تصویر، شایعات گسترده مبنی بر صفحه نمایش بدون حاشیه، نبود دکمه هوم و وجود شیار بالایی برای قرارگیری سنسورها را تأیید می‌کند.
 
آقای Mark Gurman گزارشگر بلومبرگ می‌گوید قابلیت تشخیص چهره برای آنلاک صفحه نمایش، در شب و فضاهای تاریک نیز پاسخگو خواهد بود و بدون مشکل کار خواهد کرد.
 
iPhone 8 Design


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اولین تصویر رندر شده از تلفن تاشوی رده بالای سامسو...
اجرای طرح رجیستری گوشی موبایل در هاله‌ای از ابهام ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...