مایکروسافت به‌صورت تصادفی، تصویری از سرفیس فون تاشو منتشر کرد | آیفون 7


 مایکروسافت به‌صورت تصادفی، تصویری از سرفیس فون تاشو منتشر کرد

شرکت مایکروسافت تصویری از یک گوشی تاشو در شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر کرده است که احتمالا همان سرفیس فون خواهد بود.


مقاله‌ی مرتبط:

دفاعیه مایکروسافت از ویندوز 10 اس و فاش شدن اطلاعاتی در مورد سرفیس فون

شایعات زیادی در مورد پرچم‌دار بعدی گوشی‌های مایکروسافت منتشر شده است؛ اکثر این شایعات به یک گوشی تاشو با نام سرفیس فون اشاره دارند که از سیستم عامل ویندوز موبایل ۱۰ استفاده می‌کند. البته هنوز منبع موثقی این شایعات را تأیید نکرده است؛ اما روز گذشته، شرکت مایکروسافت تصویری از یک گوشی تاشو در شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر کرد که احتمالا همان سرفیس فون خواهد بود.

استیو لیچفیلد، نویسنده و تحلیل‌گر معروف وب‌سایت AAWP، در مورد این تصویر می‌گوید:

این تصویر بسیار هیجان‌انگیز است؛ اما بهتر است که پیش از هیجان‌زده شدن، یک نفس عمیق بکشیم. ممکن است تنها با یک طرح مفهومی مواجه باشیم. شاید هم این تصویر مربوط به دستگاهی است که در مراحل اولیه‌ی توسعه به سر می‌برد. هنوز هیچ اطلاعات رسمی یا تاریخ انتشاری مشخص نشده است.

به‌علاوه اگر قرار باشد مایکروسافت مجددا به بازار گوشی‌های موبایل بازگردد، بعید است که این کار را توسط پیغامی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر انجام دهد.

البته این اولین دستگاه تاشوی مایکروسافت نیست؛ در سال ۲۰۱۱، این شرکت قرار بود از تبلتی تاشو با نام Courier رونمایی کند که متأسفانه با شکست مواجه شد.

تبلت Courier

تبلت Courier

در آن زمان، مایکروسافت در مورد این تبلت اعلام کرد:

ایده‌های جدیدی در سراسر مایکروسافت وجود دارد. این جزئی از دی‌ان‌ای شرکت ما محسوب می‌شود. این ایده‌ها بررسی و امکان‌سنجی می‌شوند و ممکن است هیچ‌گاه به نتیجه‌ای منتهی نشوند. تبلت Courier یک نمونه از چنین ایده‌هایی است که احتمالا در آینده توسط مایکروسافت پیاده‌سازی می‌شود؛ اما در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای تولید این دستگاه نداریم.

ممکن است گوشی تاشوی سرفیس هم سرنوشتی مثل تبلت Courier یا دستگاه‌های دیگری نظیر سرفیس مینی پیدا کند؛ بنابراین تا زمان معرفی رسمی، نمی‌توان امید زیادی به دستگاه نشان داده‌شده در این تصویر داشت. نظر شما چیست؟مشاهده منبع خبر
رای:
1
آیفون SE به این زودی‌ها توسط اپل به روز نخواهد شد ...
افزایش ۱۵ درصدی فروش آیفون 8 با قیمت ۹۰۰ دلار از ن...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...