Ringing Bell تولیدکننده گوشی هوشمند ۴ دلاری تحت پیگرد قضایی قرار گرفت | iPhone 7


                                                Ringing Bell تولیدکننده گوشی هوشمند ۴ دلاری تحت پیگرد قضایی قرار گرفت

پیش از این در زومیت خواندید که گوشی هوشمند Freedom 251 با قیمت ۴ دلار در هند معرفی شده است؛ اما به تازگی مقامات کشور هند اعلام کرده‌اند که این شرکت را تحت تعقیب قضایی قرار می‌دهند. با زومیت همراه باشید. 


 آیا با شنیدن نام شرکت رینگینگ بل چیزی به یاد می‌آورید؟ شاید اگر بگوییم که رینگینگ بل تولیدکننده‌ی تنها گوشی ۴ دلاری دنیا است، موضوع برایتان جذاب‌تر شود. مدتی قبل شرکت هندی Ringing Bell از گوشی هوشمند ۴ اینچی خود که به پردازنده ۴ هسته‌ای ۱.۳ گیگاهرتزی مجهز بود رونمایی کرد و اعلام کرد که در راستای سیاست‌های نخست وزیر هند برای توسعه‌ی این کشور، این گوشی را به قیمت ۴ دلار می‌فروشد. 

Freedom 251 از زمانی که معرفی شده، سوالاتی را در اذهان عمومی ایجاد کرده است. این گوشی هوشمند که دارای پردازنده ۴ هسته‌ای است قرار است با قیمت ۴ دلار در هند فروخته شود. بدون شک این ارزان‌ترین گوشی‌ هوشمندی است که تا این تاریخ در تمام دنیا معرفی شده است. 

کایریت سومایا- رهبر حزب Bharatiya Janata که بزرگترین حزب سیاسی هند است بر علیه شرکت Ringing Bell اعلام شکایت کرده است. او در شکایت‌نامه‌ی خود به این موضوع اشاره کرده است که شرکت رینگینگ بل بر خلاف ماده‌ی ۴۲۰ قانون فناوری اطلاعات این کشور عمل کرده است. 

سومایا معقد است که ممکن نیست که یک شرکت تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند بتواند بدون دریافت یارانه از سوی اپراتورها، گوشی هوشمند خود را به قیمت ۴ دلار بفروشد. سومایا اوایل امسال هم به شرکت Ringing Bell حمله کرده بود و اشاره کرده بود که تجارت این شرکت بر اساس ترفند پونزی است. 

هر چند که هنوز قیمت ۴ دلاری نتوانسته مردم را برای خرید این گوشی هوشمند ترغیب کند و این امر به نوعی شکستی برای Ringing Bell محسوب می‌شود، ولی پلیس هند اعلام کرده است که این موضوع را پیگیری می‌کند. به نظر جالب می‌رسد که ببینیم انتهای داستان تولید گوشی هوشمند ۴ دلاری به کجا می‌رسد. نظر شما چیست؟مشاهده منبع خبر
رای:
1
شیائومی ردمی 3 پرو مجهز به حسگر اثر انگشت معرفی شد...
اپل آيفون SE: فروش هفته اول تنها ۳ درصد فروش اولیه...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...