اپل تنها چند هفته برای تصمیم‌گیری در مورد تاچ آیدی آيفون 8 زمان دارد | آیفون 7


اپل تنها چند هفته برای تصمیم‌گیری در مورد تاچ آیدی آيفون 8 زمان دارد
بر اساس گزارشی که توسط آقای Andy Hargreaves تحلیلگر موسسه KeyBanc Capital Markets منتشر شده است، مسئولان اپل تنها چند هفته فرصت دارند تا در مورد سنسور اثر انگشت بر روی آیفون 8 تصمیم‌گیری کنند. طبق مکالماتی که بین ایشان و سازندگان قطعات آیفون نسل بعد صورت گرفته است، ظاهرا طراحان اپل هنوز با موضوع بودن یا نبودن تاچ آیدی روی آيفون 8 دست و پنجه نرم می‌کنند.
 
آقای Hargreaves در این باره می‌گوید:
 
مسئولان اپل همچنان با تاچ آیدی در آيفون 8 درگیر هستند و ممکن است همین موضوع، سبب تأخیر در عرضه محصول اشاره شده گردد. در نهایت مشخص نیست که آیفون نسل بعد به همراه سنسور اثر انگشت معرفی خواهد شد یا خیر. به همین دلیل باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد.
 
بر همگان واضح و مبرهن است که طراحان کوپرتینویی، قصد دارند تا سنسور اثر انگشت را به داخل نمایشگر آیفون نسل بعد ببرند. اما برخی منابع معتقد هستند که تکنولوژی حال حاضر، آماده اجرای این طرح نیست و باید بیشتر منتظر بمانیم تا پیشرفت در این عرصه، راه را برای اضافه شدن این قابلیت به تلفن‌های هوشمند باز کند.
 
معمولا از زمان تصمیم گیری برای قرارگیری چیپ تاچ آیدی تا آماده شدن کامل آیفون برای عرضه، حدودا ۱۲ هفته طول می‌کشد. پس اگر اپل تصمیم خود را در حال حاضر بگیرد، تولید انبوه آیفون از سه ماه آینده آغاز می‌گردد که طبق برنامه‌های سالیان گذشته اهالی کوپرتینو برای عرضه این محصول است.
 
موسسه KeyBanc نیز به مانند آقای Ming-Chi Kuo معتقد است که سنسور اثر انگشت در آيفون 8، حذف و جای خود را به تکنولوژی تشخیص چهره خواهد داد. اما تمامی این موارد در حد شایعه، حدس و گمان است و باید تا شهریور و مراسم سالانه اپل برای معرفی آیفون نسل بعد منتظر بمانیم.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
الجی از گوشی هوشمند کیو 6، کیو 6 پلاس و کیو 6 آلفا...
سومين بتاي سيستم عامل هاي iOS 11، macOS 10.13 و tv...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...