ترفندهای کار با مرورگر سافاری (قسمت چهارم) | آیفون 7


ترفندهای کار با مرورگر سافاری (قسمت چهارم)
مرورگر سافاری یکی از بهترین گزینه‌ها برای وبگردی به شمار می‌رود. برای کار با آن، برخی ترفندها نیاز است که باعث می‌شود در هنگام وبگردی، سرعت عمل شما بالا رفته و همچنین برخی ویژگی‌ها نیز به عنوان قابلیت‌های خاص سافاری به شمار می‌رود که روی سایر مرورگرها وجود ندارد.
 
در این مطلب، ترفندهایی را جمع‌آوری کرده‌ایم که مطمئنا برای شما مفید خواهد بود. با قسمت سوم از این مجموعه همراه ما باشید.
 
مطلب مرتبط: قسمت اول
مطلب مرتبط: قسمت دوم
مطلب مرتبط: قسمت سوم
 
۱۰- رفتن به صفحات قبل یا بعد با سوایپ
 
Tip 10
 
یکی از قابلیت‌های کاربردی مرورگر سافاری، رفتن به صفحات قبل یا بعد به وسیله سوایپ است. برای اینکه به صفحه قبل بازگردید، می‌توانید انگشت خود را از سمت چپ صفحه نمایش به راست بکشید و یا برای رفتن به صفحه بعد، به صورت عکس عمل کنید.
 
۱۱- قابلیت Paste and Go
 
Tip 11
 
اگر آدرس یک وبسایت را از جایی کپی کنید و بخواهید آن را در مرورگر سافاری Paste کنید، می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید. کافی است انگشت خود را روی کادر ورودی متن نگه داشته و Paste and Go را انتخاب کنید. در صورتی که بخواهید لغتی را جستجو کنید، باید Paste and Search را برگزینید.
 
۱۲- وبگردی در حالت Private Mode
 
Tip 12
 
با قابلیت Private Mode می‌توانید بدون اینکه اثری از خود بر جای بگذارید، به وبگردی بپردازید. با این ویژگی، امنیت شما در محیط اینترنت نیز حفظ می‌شود. برای بهره‌مندی از قابلیت Private Mode، آیکون تب‌ها را لمس کرده و سپس روی Private ضربه بزنید.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
سامسونگ به جمع تأمین‎کنندگان حافظه NAND برای آیفون...
نشان تجاری هواوی پی 20 ثبت شد ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...