امکان پاسخ به استوری‌ به وسیله تصویر یا فیلم به اینستاگرام اضافه شد | آیفون 7


امکان پاسخ به استوری‌ به وسیله تصویر یا فیلم به اینستاگرام اضافه شد
مسئولان اینستاگرام امروز اعلام نمودند که کاربران این شبکه اجتماعی از این پس می‌توانند به استوری‌ها از طریق تصویر یا فیلم پاسخ دهند. شما می‌توانید به وسیله سلفی یا کلیپ‌های بومرنگ کوتاه، به استوری‌های دوستان خود پاسخ دهید و از این طریق، لحظات سرگرم کننده و مفرحی برای خود ایجاد کنید.
 
برای پاسخ به استوری‌ها، می‌توانید روی آیکون دوربین ضربه بزنید. اما اگر آیکون دوربین را مشاهده نمی‌کنید، نگران نباشید! چرا که احتمالا این قابلیت هنوز در کشور شما فعال نشده و باید کمی بیشتر منتظر آن بمانید.
 
مانند پست‌های معمولی، می‌توانید از استیکرها و فیلترهای موجود در این اپلیکیشن نیز در هنگام پاسخ استفاده نمایید. زمانی که شخصی برای استوری‌هایتان پاسخی ارسال کند، از طریق قسمت دایرکت به شما اطلاع داده می‌شود.
 
Instagram STories photo video replies iPhone screenshot 001
 
با ضربه بر روی پیغام ارسال شده، می‌توانید محتوای آن را مشاهده نمایید. آیا به نظر شما این قابلیت کاربردی است و منتظر اضافه شدن آن بودید؟


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اچ تی سی U11 ناجی کمپانی تایوانی، پرچمدار جدید اچ ...
کوالکام درصدد جلوگیری از واردات آیفون و آیپد به ای...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...