چگونه در iOS 11 به نایت شیفت دسترسی پیدا کنیم؟ | آیفون 7


چگونه در iOS 11 به نایت شیفت دسترسی پیدا کنیم؟
اگر دستگاه شما روی iOS 10 باشد، مطمئنا با قابلیت نایت شیفت آشنا هستید. با فعال کردن این ویژگی، رنگ‌های محیط سیستم عامل کمی گرم‌تر شده و همین موضوع سبب می‌شود تا پیش از خواب شبانه، فشار کمتری به چشمان شما وارد گردد. در کنترل سنتر iOS10 دسترسی آسانی به این قابلیت وجود داشت، اما متأسفانه میانبر مربوطه از صفحه اصلی کنترل سنتر حذف شده است.
 
Night Shift iOS 11
 
برای دسترسی به آن، باید روی آیکون تنظیم نور 3D Touch کنید. این کار باعث می‌شود تا اسلایدر مربوط به تنظیم میزان روشنایی صفحه نمایش به صورت بزرگ‌تر روی صفحه نمایش ظاهر گردد و همچنین آیکون نایت شیفت نیز زیر آن به چشم می‌خورد. با ضربه زدن روی آن، می‌توانید قابلیت اشاره شده را فعال یا غیر فعال نمایید.
 
Night Shift options iOS 11
 
برای انجام تنظیمات نایت شیفت، وارد مسیر Settings> Display & Brightness شده و روی From To ضربه بزنید تا زمان بندی دلخواه خود برای فعالسازی این قابلیت را انتخاب نمایید. همچنین اگر مایل نیستید، می‌توانید سوییچ مربوط به Scheduled را در وضعیت خاموش قرار دهید تا این روند به صورت خودکار انجام نشود.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اچ‌ام‎دی گلوبال تأیید کرد؛ عرضه گوشی‎های اندروید ب...
سامسونگ از باتری حالت جامد در گوشی‌های خود استفاده...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...