حذف چراغ LED اعلانات در نسخه جهانی نوکیا 6 | آیفون 7


برای علاقمندان به گوشی های نوکیا، خبری از آخرین گوشی HMD که در اوایل امسال به بازار آمد، منتشر شده است. نوکیا 6 اولین گوشی HMD است که تنها در چین به بازار آمده و قرار است نسخه های متفاوتی از این گوشی در اوایل ماه اگوست به بازار جهانی عرضه شود. حتی در خود چین دو مدل نوکیا 6 وجود دارد، اما از نظر سخت افزاری تفاوتی با هم ندارند. در واقع تنها تفاوت TA-1000 و TA-1003 این است که نسخه جدیدتر با سرویس گوگل عرضه شده، در حالیکه در نسخه قدیمی این سرویس را ندارد. با این حال زمانی که صحبت از نسخه جهانی می شود، به احتمال زیاد با تغییرات بیشتری روبرو خواهیم شد، که به محض ورود به بازار در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. اما تا آن زمان به اطلاعاتی که به طور رسمی توسط HMD تأیید شده است، اکتفا میکنیم.


به نظر میرسد که در نسخه جهانی نوکیا 6 خبری از LED اعلانات نخواهد بود. هیچ کدام از 4 مدل این گوشی (TA-1033, TA-1039, TA-1021, TA-1025) این ویژگی را ندارند. HMD اعلام کرده است که بعد از انجام تحقیقاتی، تصمیم به حذف این چراغ گرفته اند و گوشی مشتریان خارج از چین از این قابلیت برخوردار نخواهد بود. لطفا توجه داشته باشید که به علت تحقیقات خاص، تصمیم حذف LED گرفته شده است. دلیل حذف این ویژگی مشخص نیست و احتمال میرود که دوربین جلویی جدید با فوکس اتوماتیک، فضای بیشتری نسبت به دوربین قبلی نیاز داشته باشد. اما این حدسی بیش نیست.

چراغ اعلان معمولا باعث راحتی کاربرانی می شود که از کانال های ارتباطی متفاوتی (اسمس، برنامه های پیام رسان؛ ایمیل، تلفن و غیره) استفاده استفاده میکنند. این LED به شما کمک میکند تا هر 5 دقیقه یکبار گوشی خود را چک نکنید، تا مطمئن شوید هیچ پیغامی دریافت نکرده اید و نیاز است پاسخ دهید. با این حال حذف چراغ اعلانات برای طرفداران نوکیا، چالش بزرگی به نظر نمیاید.

 مشاهده منبع خبر
رای:
1
مشخصات گوشی می میکس 2 فاش شد: اسنپدراگون 835 و ۶ گ...
زمان معرفی گوشی ال‌‏ جی جی 6 مینی مشخص شد | آیفون...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...