رندرهای جدیدی از آیفون 8 منتشر شد | آیفون 7


رندرهای جدیدی از آیفون 8 منتشر شد
رندرهای جدیدی از آیفون 8 منتشر شد که تماما بر اساس مشخصاتی است که تا به حال از این دیوایس منتشر شده و توسط Martin Hajek که طراح معروف کانسپت‌های اپل به حساب می‌آید، ساخته شده است.
 
اما چیزی که در این طرح نظر همگان را به خود جلب کرده است، رنگ سفید آیفون 8 است. اگر به کانسپت‌ها و طرح‌های مفهومی که تا به حال منتشر شده دقت کرده باشید، متوجه می‌شوید که تمام آنها به رنگ مشکی بود و این اولین باری است که طرح مفهومی آیفون 8 به رنگ سفید منتشر می‌شود.
 
در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست و مسئولان اپل نیز هیچ گونه بیانیه‌ای در این مورد صادر نکرده‌اند. به همین دلیل باید تا شهریور و کنفرانس معرفی آیفون نسل بعد منتظر بمانیم و ببینیم که شایعات و طرح‌های مفهومی که تا به حال منتشر شده، تا چه حد به واقعیت نزدیک است.
 
تصاویر طراحی و رندر شده توسط Martin Hajek را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.
 
iPhone 8 Render 1iPhone 8 Render 2iPhone 8 Render 3
iPhone 8 Render 4iPhone 8 Render 5iPhone 8 Render 6
iPhone 8 Render 7iPhone 8 Render 8


مشاهده منبع خبر
رای:
1
احتمال معرفی یک گوشی هوشمند بدون حاشیه توسط سونی د...
اولین اپل استور کشور تایوان امروز افتتاح می‌شود | ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...