آموزش چک کردن وضعیت آیکلود در آيفون و آیپد | iPhone 7


آموزش چک کردن وضعیت آیکلود در آيفون و آیپد

آموزش بررسی وضعیت قفل آیکلود :‌

قفل آیکلود و یا همان فایند مای آيفون یکی از بهترین و برترین خدماتی میباشد که اپل به لطف خلاقیت همیشگی اش برای گوشی های آيفون به ارمغان آورده است . قابلیت ویژه ای که توسط آن میتوان در هر لحظه به گوشی دسترسی پیدا کرد و دیگر نگران گم شدن گوشی نباید بود . یکی از استفاده های این ویژگی پاک کردن کلیه اطلاعات دیوایس در صورت سرقت آیفون و یا آیپد میباشد . همچنین اگر گوشی به اینترنت وصل باشد میتوانید سریعا به آن دسترسی پیدا کنید . اگر با این سرویس جذاب آشنایی کامل ندارید به " آموزش فعال سازی ردیابی آیفون، آیپد و مک Find My iPhone " مراجعه کنید . 

در چه صورتی نیاز به بررسی وضعیت قفل آیکلود هستید : 

در صورتی که نمیدانید سرویس آیکلود و فایند مای آیفون بر روی گوشی شما فعال میباشد یا خیر و میخواهید گوشی را ریستور کنید .  در صورتی که میخواهید یک گوشی دست دوم و یا آیپد دست دوم خریداری کنید و حتما باید بدانید که آن گوشی و یا آیپد سرویس آیکلود و فایند مای آیفونش خاموش باشد . چنانچه سرویس فایند مای آيفون روشن باشد آن دیوایس تقریبا غیر قابل استفاده میباشد و بهتر است آن را خریداری نکنید .  در صورت به سرقت رفتن گوشی , شما حتما باید این سرویس را چک کنید که آیا روشن و یا خاموش است . چنانچه روشن باشد و گوشی هم از طریق سیم کارت به اینترنت دسترسی داشته باشد , میتوانید از مکان  دقیق آن با خبر شوید و یا اطلاعات گوشی را به صورت کامل پاک کنید . البته با فعال بودن این سرویس سارق هرگز  قابلیت استفاده از گوشی را نخواهد داشت . 

آموزش چک کردن سرویس فایند مای آيفون : 

به سایت www.iCloud.com بروید و از قسمت پایین صفحه گزینه Check Activation Lock Status را کلیک کنید . این سرویس کاملا قابل اطمینان میباشد و مربوط به خود شرکت اپل میباشد .

آموزش بررسی وضعیت قفل آیکلود

 

شماره سریال و یا کد IMEI مربوط به گوشی و یا آیپد را وارد کنید و سپس Continue را بزنید . چنانچه قادر به یافتن سریال نامبر گوشی نیستید به پست " چک کردن سریال گوشی آیفون و تشخیص نو و کارکرده بودن ایفون " مراجعه کنید . 

آموزش بررسی وضعیت قفل آیکلود

 

پس از وارد کردن و زدن Continue یکی از دو حالت زیر نمایش داده خواهد شد : 

Activation Lock : ON :
به این معنی میباشد که سرویس آيکلود و فایند مای آيفون بر روی دیوایس مورد نظر روشن میباشد و اگر میخواهید آن را به عنوان گوشی دست دوم و یا آیپد دست دوم خریداری کنید , حتما به فروشنده تذکر دهید که ابتدا این سرویس را خاموش کند . و یا اگر گوشی به سرقت رفته باشد میتوانید امیدوار باشید که از محل دقیق آن آگاهی پیدا کنید .  Activation Lock : OFF :
به این معنی میباشد که سرویس آيکلود و فایند مای آيفون بر روی دیوایس مورد نظر خاموش میباشد و اگر میخواهید آن را به عنوان گوشی دست دوم و یا آیپد دست دوم خریداری کنید , از نظر سرویس آیکلود خیالتان راحت باشد . و یا اگر گوشی به سرقت رفته باشد دیگر به آن دسترسی نخواهید داشت . 

امیدوارم این پست برای شما مفید واقع گردد . مشاهده منبع خبر
رای:
2
اچ تی سی 10 در سه نسخه‌ی متفاوت عرضه می‌شود ...
HTC 10 دارای یک نسخه ضعیف تر خواهد بود | iPhone 7

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...