اینستاگرام در حال تست قابلیت Favorites است | آیفون 7


اینستاگرام در حال تست قابلیت Favorites است
گروه سازنده اپلیکیشن اینستاگرام در تلاش هستند تا قابلیتی به نام Favorites را به این نرم‌افزار اضافه نمایند. زمانی که شما قصد ارسال یک پست یا استوری را داشته باشید،‌ گزینه‌ای جدید به نام Favorites را مشاهده خواهید کرد که به وسیله آن، می‌توانید پست خود را برای مشاهده افرادی خاص محدود نمایید. اشخاص برگزیده در این لیست، هنگام دیدن پست یا استوری با گزینه‌ای سبز رنگ به نام Favorites در کنار پست روبرو خواهند شد. همچنین تب جدیدی به نام Favorites نیز به اینستاگرام اضافه می‌شود و تمامی پست‌هایی که با این قابلیت ارسال شده‌اند، در بخش اشاره شده قابل مشاهده است.
 
شما در هر زمان، می‌توانید لیست دلخواه خود را ویرایش نمایید و اطمینان داشته باشید که هیچ ناتفیکیشنی برای افراد حذف یا اضافه شده ارسال نمی‌شود. اشخاصی که در این لیست وجود داشته باشند، تنها در هنگام مشاهده پست‌ها و وجود آیکون سبز رنگ Favorites می‌توانند از این موضوع باخبر شوند. شما نمی‌توانید از شخصی درخواست کنید تا شما را به لیست Favorotes اضافه نماید و در صورتی که فردی را از لیست خود حذف کنید، ایشان به پست‌های قبلی نیز دسترسی نخواهد داشت.
 
این قابلیت در حال حاضر برای تعداد بسیار محدودی از کاربران فعال شده است و به مرور، برای تمامی افراد قابل استفاده خواهد بود.
 
Instagram


مشاهده منبع خبر
رای:
1
ال جی وی ۳۰ با فناوری شارژ بی‌ سیم و بدنه شیشه‌ ای...
گلکسی نوت 8 سامسونگ در ماه سپتامبر با قیمت بیش از ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...