اینستاگرام از قابلیت به اشتراک گذاری فیلم‌های Live رونمایی کرد | آیفون 7


اینستاگرام از قابلیت به اشتراک گذاری فیلم‌های Live رونمایی کرد
اینستاگرام امروز امکان به اشتراک گذاری فیلم‌های Live را به اپلیکیشن خود اضافه کرد. ازین پس بعد از استفاده از قابلیت Live، شما قادر هستید تا با زدن دکمه Share، فیلم ضبط شده این حالت را ظرف مدت ۲۴ ساعت (مانند استوری‌های معمولی) با دیگران به اشتراک بگذارید.
 
Instagram 1
 
زمانی که یکی از دوستان شما از این قابلیت استفاده کند و فیلم Live را به اشتراک بگذارد، شما یک آیکون Play در زیر عکس پروفایل ایشان مشاهده خواهید کرد. در هنگام مشاهده فیلم Live، با زدن روی سمت چپ یا راست صفحه می‌توانید ۱۵ ثانیه به عقب یا جلو رفته و با ضربه بر روی Send Message نیز می‌توانید برای ایشان پیام ارسال کنید.
 
Instagram 2
 
اگر شخصی چندین فیلم Live را به اشتراک بگذارد، یک آیکون فلش نیز روی فیلم در حال پخش مشاهده می‌شود که با ضربه بر روی آن، می‌توانید بین آنها سوییچ کنید. در زمان دیدن فیلم، تعداد افرادی که به صورت همزمان با شما در حال انجام این کار هستند نیز قابل مشاهده است.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
قاب‌های آيفون 8 پیش از معرفی این محصول در دسترس قر...
آیا بلندپروازی‌ وان‌ پلاس در زمینه‌ دوربین دوگانه ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...