اپل دو نفر از اعضای هیئت مدیره Sony Pictures را استخدام کرد | آیفون 7


اپل دو نفر از اعضای هیئت مدیره Sony Pictures را استخدام کرد
کمپانی اپل، دو نفر از اعضای هیئت مدیره شرکت Sony Pictures را به استخدام خود درآورد. آقایان Jamie Erlicht و Zack Van Amburg از سال ۲۰۰۵ در کمپانی مذکور در حال فعالیت بودند و ازین پس به عنوان برنامه‌ریز فعالیت‌های ویدئویی شرکت اپل، مشغول به کار می‌شوند. این گزارش توسط آقای Eddy Cue؛ مدیر بخش خدمات نرم‌افزاری اینترنتی اپل در اختیار رسانه‌ها گذاشته شده است. ایشان در این باره می‌گوید:
Jamie و Zack از بهترین و با استعداد ترین تولید کنندگان تلوزیون در دنیا به شمار می روند. ما برنامه‌های زیادی برای داخل فروشگاه‌های خود داریم و بی صبرانه منتظر هستیم تا از طریق آنها،‌ مشتریان بی‌نظیر خود را بیش از پیش به داخل استورها جذب کنیم. به زودی انتظار خبرهای خوبی از اپل داشته باشید.
آقای Jamie Erlicht در اظهارات خود می‌گوید:
برای من کار در کمپانی اپل افتخار بسیار بزرگی است. ما می‌خواهیم قسمت ویدئوی شرکت اپل را مانند دیگر قسمت‌ها، به اوج نزدیک نماییم تا مشتریان بیش از پیش از خرید و پشتیبانی خود راضی باشند.
دو شخص اشاره شده در این مطلب،‌ سرمایه گذاران بزرگی در موسسه Sony Pictures به شمار می‌ رفتند و فیلم‌ها و سریال‌های بسیار معروفی از جمله The Blacklist و Breaking Bad را می‌توان از شاهکارهای آنان به حساب آورد.


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مشخصات گلکسی تب A 8.0 مدل 2017 پیش از معرفی فاش شد...
آمار فروش امیدوار کننده ی HTC U11 نسبت به پرچمدارا...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...