چگونه تصاویر را از پوشه Camera Roll پنهان کنیم؟ | آیفون 7


چگونه تصاویر را از پوشه Camera Roll پنهان کنیم؟
بیایید قبول کنیم که در پوشه عکس‌هایمان، تصاویری وجود دارند که مایل نیستیم هر شخصی آنها را ببیند. لذا مجبور هستیم تا آنها را از دید همگان پنهان کنیم. این کار از iOS 9 به بعد امکان پذیر شده است. برای انجام آن، روند زیر را طی کنید:
 
۱- اپلیکیشن Photos را باز کنید.
۲- از منوی آن بر روی گزینه Select ضربه بزنید و سپس تصاویری که مایل به پنهان کردن هستید را انتخاب نمایید.
۳- آیکون Share را انتخاب و از منوی باز شده روی Hide ضربه بزنید. سوالی از شما مبنی بر اطمینان از انجام این کار پرسیده می‌شود. مجددا Hide را انتخاب کنید.
 بعد از انتخاب آخرین گزینه، تصاویر از پوشه Moments ،Collections ، Camera Roll و Years حذف می‌شوند. اما همچنان در پوشه‌ای به نام Hidden قابل مشاهده هستند که در صورت نیاز به بازگشت، می‌توانید به پوشه مورد نظر مراجعه کرده و مراحل ۱ تا ۳ را مجددا تکرار کنید و این بار به جای Hide، روی Unhide ضربه بزنید. به این ترتیب تصاویر مجددا به پوشه Camera Roll باز خواهند گشت.
 
How to Hide Photos


مشاهده منبع خبر
رای:
1
وان پلاس عدم بروزرسانی وان پلاس 2 به اندروید نوگا ...
تلفن هوشمند ایسوس ذنفون 4 اواخر ماه جولای معرفی خو...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...