چگونه روشنایی آیفون را تا بیشترین حد ممکن کاهش دهیم؟ | آیفون 7


چگونه روشنایی آیفون را تا بیشترین حد ممکن کاهش دهیم؟
کاهش نور صفحه در آیفون اصولا مورد سختی به شمار نمی‌آید، چراکه می‌توانید به راحتی از بخش تنظیمات یا حتی از صفحه کنترل سنتر پایین صفحه، نور نمایشگر را کم و یا زیاد کنید. اما اگر بخواهید نور صفحه را به سرعت و در کمترین حالت ممکن قرار دهید چطور؟ در ادامه قصد داریم این موضوع را به شما آموزش دهیم.

کاهش نور صفحه با سه بار فشردن دکمه هوم

این ویژگی مخفی ولی کاربردی برای کاربرانی مناسب است که می‌خواهند بدون هرگونه زحمت خاص و تنها با انجام یک حرکت ساده، نور صفحه نمایش را تا بیشترین حد ممکن کاهش دهند - بیشتر از حالتی که در وضعیت معمول دارید. برای این کار، مراحل زیر را طی کنید:
 
وارد تنظیمات شده و از بخش General وارد بخش Accessibility شوید. آپشن Zoom را فعال کنید و مطمئن شوید که بخش Zoom Region روی حالت Full Screen Zoom تنظیم باشد. با سه انگشت خود، سه بار روی صفحه ضربه بزنید.  Choose Filters را انتخاب کرده و گزینه Low Light را انتخاب کنید. هر کجای صفحه یک بار ضربه بزنید. از تنظیمات Accessibility، به انتهای صفحه بروید و از قسمت Accessibility Shortcut، گزینه Zoom را انتخاب کنید.
 


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مقایسه آیفون ۷ پلاس و گوگل پیکسل XL : | آیفون 7
آموزش مهم | چگونه میتوان کلیه شبکه های تلویزیون ای...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...