مک بوک جدید 2016 اپل : | آیفون 7


چرا مک بوک های جدید رم بیشتر از 16 گیگ ندارند ؟
مک بوک جدید 2016 اپل :
همان طور که میدانید محصولات جدید اپل در کنفرانس اخیر اپل معرفی شدند و جدای از تعریف ها و تمجیدها و البته تکنولوژی ها و خلاقیت های جدید ، بسیاری از کاربران انتقاداتی هم به این محصول جدید داشتند . 
انتقادات بیشتر شامل قیمت مک بوک های جدید و البته  عدم پشتیبانی از رم یبشتر از ۱۶ گیگابایت میباشد . 
در همین راستا یکی از کاربران سایت macRumors به سایت اپل ایمیل زده است و جالب اینکه مدیران ارشد هم پاسخگو بوده اند . 
سوال : 
آیا دلیل خاصی دارد که کاربران نمیتوانند رم 32 گیگی را انتخاب کنند ؟ عدم امکان انتخاب ، سوالات و انتقاداتی را به وجود آورده است آیا استفاده از درگاهی با پهنای باند 3 گیگابایت برای حافظه ی SSD دلیل این تصمیم بوده است، یا اینکه اپل بر این اعتقاد است که حداکثر سرعت مدنظر توسط همین 16 گیگ هم به ارمغان میرسد ؟
فیل شیلر، مدیر بازاریابی اپل :
با تشکر از ایمیل شما. پرسش جالبی بود. حافظه رم بالاتر از 16 گیگابایت مصرف انرژی را حداقل در لپ تاپ های امروزی به شکل قابل توجهی بالا می برد این در حالی است که این مورد کاربرد خاصی ندارد . امیدوارم مک بوک پرو های جدید را امتحان کنید و حداکثر لذت را از آن ببرید . 
به نظر میرسد اپل با بروزرسانی بزرگی که انجام داده است ، و البته مصرف بهینه باتری ، عقیده ای به ارتقا رم نمیبند و البته این موضوع به نظر میرسد مورد نیاز هیچ کاربری نباشد . 


مشاهده منبع خبر
رای:
1
احتمال عرضه‌ گوشی Moto M با باتری ۵۱۰۰ میلی آمپر س...
قیمت و مشخصات شیائومی ردمی 4 فاش شد | آیفون 7

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...