گلکسی اس 8 اولین گوشی هوشمند با حسگر اثر انگشت اپتیکال خواهد بود | آیفون 7


 گلکسی اس 8 اولین گوشی هوشمند با حسگر اثر انگشت اپتیکال خواهد بود

انتظار می‌رود گلکسی اس 8 با تغییرات گسترده‌ی سخت‌افزاری همراه شود. یکی از این تغییرات حسگر اثر انگشت اپتیکال است که S8 را از سایر گوشی‌ها متمایز می‌کند.


سامسونگ اسفند ماه امسال گلکسی اس ۸ را با تغییرات زیاد سخت‌افزاری معرفی خواهد کرد. احتمالا این محصول اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که به معنای واقعی پنل جلوی آن تماما به صفحه نمایش اختصاص پیدا کرده است. حالا شایعات از چین حاکی است که گلکسی اس 8 اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که از فناوری تشخیص اثر انگشت اپتیکال بهره می‌برد.

در گذشته شایعاتی در مورد اینکه سامسونگ حسگر اثر انگشت را در زیر صفحه نماش قرار خواهد داد به گوش می‌رسید. حسگر اثر انگشت اپتیکال می‌تواند در زیر صفحه‌ای شیشه‌ای نیز اثر انگشت را شناسایی کند. این فناوری سریع‌تر و دقیق‌تر از حسگر مافوق صوت است.

البته گفته می‌شود که این حسگر در حال حاضر به صورت انبوه برای گلکسی اس ۸ تولید نمی‌شود اما با توجه به اینکه ۳ ماه تا زمان معرفی گوشی فرصت داریم، طبیعتا آغاز تولید انبوه در حال حاضر منطقی نیست.

نظر شما در این خصوص چیست؟مشاهده منبع خبر
رای:
1
فروش جهانی اسمارت فون ها ۶.۶ درصد افزایش یافته است...
تماشا کنید: آیفون 7 پلاس در تست عملکرد، پیکسل ایکس...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...