۳.۲ میلیون دلار هزینه تبلیغات گوشی پیکسل تنها در دو روز | آیفون 7


 ۳.۲ میلیون دلار هزینه تبلیغات گوشی پیکسل تنها در دو روز

گوگل از فرصت پیش رو با هزینه‌های هنگفت بازاریابی به خوبی استفاده خواهد کرد. این شرکت طی دو روز ۳.۲ میلیون دلار برای گوشی‌های پیکسل هزینه‌ی تبلیغات کرده‌ است.


گوگل تنها در دو روز پس از معرفی گوشی‌های پیکسل خود، ۳.۲ میلیون دلار هزینه‌ی تبلیغات تلویزیونی گوشی‌های خود کرده است. هر چند گوگل در حال حاضر رقم‌های اعلام شده را تایید نکرده اما آژانس‌های تبلیغاتی پیش‌بینی می‌کنند کمپین تبلیغاتی گسترده‌ای در روزهای آینده شروع خواهد شد و گوگل چند صد میلیون دلار در این کمپین هزینه خواهد کرد.

پیکسل‌های گوگل اولین گوشی این شرکت هستند چه از لحاظ سخت‌افزاری و چه از لحاظ نرم‌افزاری طراحی غول جستجو را با خود یدک می‌کشند و قرار است با بزرگانی همچون سامسونگ و اپل رقابت کنند. بعد از توقف تولید گلکسی نوت 7 نیز فرصتی طلایی برای گوگل پدید آمده است و باید بهترین استفاده را از آن بکند.

ماریو کوئرز، قائم مقام مدیریت محصول گوگل، در مصاحبه با رویترز صحبت از رقمی خاص نکرده اما اعلام کرده است که کمپین تبلیغاتی گسترده‌ای در راه است. ورایزن نیز که همکار گوگل برای فروش گوشی‌های پیکسل است، تبلیغات گسترده‌ای برای این گوشی تدارک دیده است.

گوشی‌های پیکسل گوگل به تازگی معرفی شده‌اند و از ۲۹ مهر ماه وارد بازار خواهند شد.مشاهده منبع خبر
رای:
1
نسخه آبی مرجانی گلکسی اس 7 اج رویت شد | آیفون 7
سامسونگ برند نوت را کنار خواهد گذاشت؟ | آیفون 7

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...