728x90.gif

iphone7.png

وال استریت ژورنال: سامسونگ تصمیم به توقف دائمی تولید گلکسی نوت 7 گرفته است | آیفون 7


 وال استریت ژورنال: سامسونگ تصمیم به توقف دائمی تولید گلکسی نوت 7 گرفته است

بعد از اتفاقات اخیر وال استریت ژورنال گزارش داده است که سامسونگ تولید گلکسی نوت 7 را برای همیشه متوقف می‌کند.


بنابر گزارش منتشر شده در وال استریت ژورنال، به نظر می‌رسد سامسونگ تصمیم گرفته تا تولید گلکسی نوت 7 را برای همیشه متوقف کند.

وال استریت ژورنال اطلاعات بیشتری ارائه نداده و به این جمله بسنده کرده است که اطلاعات تکمیلی را بعدا منتشر خواهد کرد.

با این حال این تصمیم چندان هم عجیب نیست چرا که سامسونگ اعلام کرده است که فروش این گوشی به طور کامل و البته موقت متوقف شده است.

این شرکت یکبار دیگر نیز برای گوشی‌ گلکسی نوت ۷ فراخوان داده بود و حالا این تصمیم می‌تواند ضربه‌ای بزرگ به شرکتی باشد که به نظر می‌رسید با توجه به عدم پیشرفت محسوس رقبا، می‌تواند سالی بسیار خوب پشت سر بگذارد. با این حال ظاهرا عمر این گوشی تمام شده و سامسونگ قصد دارد تمرکز خود را روی گلکسی اس 8 بگذارد.

 بلومبرگ نیز با انتشار گزارشی این تصمیم را تایید کرده و مدعی شده است سامسونگ روز سه‌شنبه با ارسال بیانیه‌ای این موضوع را تایید کرده است. روز سه‌شنبه و با قطعی شدن این تصمیم سهام سامسونگ ۸ درصد افت کرده و ارزش بازار این شرکت نیز ۱۷ میلیارد دلار کاهش داشته است.

این خبر در صورت کسب اطلاعات بیشتر بروزرسانی خواهد شد.مشاهده منبع خبر
رای:
1
علت اصلی انفجار گلکسی نوت 7 سامسونگ چیست؟ | آیفون...
توجه ویژه سامسونگ به گلکسی اس 8 به دلیل وجود تغییر...

Apple-ID.png

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
  محتویات جعبه آیفون 7 : دیگر زمان زیادی نمانده تا آيفون 7 وارد بازار ایران شود و چشم اپل بازها به این محصول فوق العاده روشن شود . متاسفانه در بازار ایران این مورد زیاد پیش آمده است که ...