پتنت جدید اپل: باتریهای با عمر بیشتر و خطرات کمتر | آیفون 7


پتنت جدید اپل: باتریهای با عمر بیشتر و خطرات کمتر

همانطور که میدانید سامسونگ با مشکلات عدیده گلکسی نوت 7 در زمینه باتری درگیر است, مشکلاتی که گاها میتواند خطرات جانی به بار آورده یا باعث خسارت شوند. از این منظر نوت 7 تنها گوشی تاریخ است که باتری آن منفجر شده و به همین علت باز هم اولین گوشی تاریخ است که از بازار جمع آوری میشود.

از اینرو اپل به دنبال تحقیق و توسعه برای ساخت باتری های موثرتر و البته ایمن تر است. طرح جدید اپل موسوم به باتری کَن (Battery Can) این امکان را فراهم میاورد که باتری ها ظرفیت بیشتری ذخیره کنند و از لحاظ ایمنی مطمئن تر باشند. این پَتنت در تاریخ 1 آوریل به ثبت رسید و در 6 اکتبر رونمایی شد. تکنولوژی بکار رفته در این پَتنت شامل محفظه ای است که باتری را در بر میگیرد تا هم عملکرد آنرا بهتر و هم امنیت آنرا بالاتر ببرد.

این پتنت بیشتر بر روی محافظ باتری تمرکز دارد تا سلول های آن, که این مطلب خود بیانگر این است که اپل بیشتر بر روی مساله امنیت باتری های خود تاکید دارد.

بخشی از تصاویر این پتنت را میتوانید در زیر ملاحظه کنید.

 

پتنت جدید اپل: باتریهای با عمر بیشتر و خطرات کمترپتنت جدید اپل: باتریهای با عمر بیشتر و خطرات کمترمشاهده منبع خبر
رای:
1
گلکسی اس 8 در تاریخ ۸ اسفند معرفی می‌شود | آیفون ...
تصاویر و مشخصات نسل بعدی ردمی شیائومی با بدنه فلزی...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...