بنچ مارک آیفون 7 در برابر گوگل پیکسل ایکس اِل | آیفون 7


بنچ مارک آیفون 7 در برابر گوگل پیکسل ایکس اِل

گوگل به تازگی گوشیهای هوشمند خود با نامهای پیکسل و پیکسل ایکس اِل را معرفی کرده است. این گوشی با جدیدترین سخت افزارهای موجود روانه بازار شده و قیمت مدل 32 گیگابایتی آن از حدود 650 دلار (تقریبا مشابه آیفون 7) شروع میشود. سوال مهم این است که آیا گوگل پیکسل با وجود استفاده از جدیدترین و بهترین پردازنده 4 هسته ای شرکت کوالکام و 4 گیگابایت رم حرفی برای گفتن خواهد داشت یا خیر؟

بر خلاف آیفون 7 پلاس, تعداد محدودی از پیکسل ایکس ال های تازه وارد برای تست در دسترس است. اما این امکان وجود دارد که بعضی مشخصات آنرا با آیفون مقایسه کرد.

اما نتایج زیاد هم دور از انتظار نیست. گوگل پیکسل ایکس ال در حالت تک هسته ای امتیاز 1600 و در حالت چند هسته ای امتیاز 4000 را کسب کرده. این در حالی است که این امتیازات برای آیفون 7 پلاس به ترتیب 3400 و 5500 بوده!! نتایج نشان از برتری بی چون و چرای آیفون دارد.

اگرچه که باید صبر کرد و دید که محصول جدید گوگل در عمل چگونه خواهد بود, ولی از هم اکنون واضح است که در مقابل آیفون 7 حرف زیادی برای گفتن نخواهد داشت!

 

 

بنچ مارک آیفون 7 در برابر گوگل پیکسل ایکس اِل

 

 

 

بنچ مارک آیفون 7 در برابر گوگل پیکسل ایکس اِلمشاهده منبع خبر
رای:
1
امتیاز شگفت‌ انگیز یک گوشی ناشناخته در بنچمارک آنت...
پیش بینی می شود امسال ۴ میلیون گوشی پیکسل فروخته ش...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...