گزارش زنده مراسم اپل: سیستم عامل iOS 9.3 آیفون در راه است! | iPhone 7


 گزارش زنده مراسم اپل: سیستم عامل iOS 9.3 آیفون در راه است!

ارتقای iOS 9.3 یک ارتقای مهم برای محصولات اپل به شمار آمده و بخش های مختلفی از این سیستم عامل را ارتقا داده است. در مراسم امروز به بخ های مختلف این نسخه جدید پرداخته شد. هم اکنون مراسم اپل در حال برگزاری است و گزارش زنده و لحظه به لحظه مراسم اپل را میتوانید از سایت دنبال کنید. 


نرم افزار Note در آخرین ارتقا به امکانات زیادی مجهز شد و حالا می توان یادداشت های مختلف را با کد یا اثر انگشت رمزگذاری کرد. حالت Night shift برای کسانی طراحی شده که در محیط تاریک به استفاده از گوشی می پردازند. در این حالت نور صفحه به صورت خودکار مدیریت شده و کمتر چشم را آزار می دهد. 

نرم افزار Health ابزار های مختلف برای استفاده از اطلاعات سلامتی را فراهم کرده و قابلیت های گوشی برای استفاده در ماشین ارتقا یافته است. سیستم عامل iOS9 روی بیش از ۸۰ درصد گوشی های این کمپانی نصب شده و حالا انها می توانند خیلی زود از ارتقا جدید لذت ببرند. 

 مشاهده منبع خبر
رای:
1
آیفون SE معرفی شد: نمایشگر 4 اینچی، تراشه‌ی A9، قی...
گزارش زنده مراسم اپل: نسخه جدید آيفون چهار اینچی ب...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...