آيفون 6 پلاس هم منفجر شد !!! | آیفون 7


آيفون 6 پلاس هم منفجر شد !!!
اخبار پیرامون گلسکی نوت ۷ سامسونگ و انفجارهای مکرر آن چند روز پیش کل فضای اخبار آی تی را در برگفته بود و اینقدر این اتفاق زیاد افتاده بود که سامسونگ رسما اعلام کرد کلیه گوشی ها باید از بازار جمع آوری شوند . اما حال شاهد آن هستیم که یکی از محصولات اپل هم دچار این مشکل شده است . آیفون 6 پلاس یکی از دانشجویان شهر برلینگتون به طور کامل سوخته است . یکی دو روز قبل بود که خبر انفجار آیفون 7 قبل از رسیدن به مقصد به گوش همه رسیده بود .
به گفته یکی از همکلاسی های این دانشجو : 
" همه سر کلاس درس بودیم که ناگهان صدای انفجاری آمد . ناگهان دیدیم که دود غلیظی از جیب هالواتی بیرون آمد و متوجه شدیم که گوشی اش دچار مشکل شده است . " 
بنابراین میتوان به صورت قطعی گفت که گوشی به شارژر متصل نبوده است و این اتفاق در حالی رخ داده است که گوشی در جیب عقب این دانشجو قرار داشته است .
البته باید به این نکته اشاره کنیم که گوشی این فرد چند وقت قبل آسیب دیده بود و دارای ترک های روی بدنه بوده است که به نظر میرسد این وضعیت ظاهری در این حادثه دخیل میباشد . همان طور که میدانید باتری های لیتیومی پس از اعمال فشار خاصی دچار آتش سوزی و انفجار میشوند و این حادثه هم به نظر میرسد به همین علت رخ داده است . 
 


مشاهده منبع خبر
رای:
3
ورایزن افشا کرد: پیکسل و پیکسل ایکس ال گوگل با Goo...
آیفون 6 اس آتش گرفت | آیفون 7

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...