رنگ طلایی در رندرهای جدید گوشی پیکسل و پیکسل ایکس ال رویت شد | آیفون 7


 رنگ طلایی در رندرهای جدید گوشی پیکسل و پیکسل ایکس ال رویت شد

با توجه به تصاویر رندر سه‌بعدی جدیدی که از دو گوشی‌ پیکسل و پیکسل ایکس‌ال فاش شده، ظاهرا این دو محصول در رنگ طلایی نیز تولید خواهند شد.


طی چند روز اخیر و با نزدیک شدن به زمان معرفی رسمی دو گوشی‌هوشمند Pixel و Pixel XL تصاویر و اطلاعات بیشتر از این دو دستگاه بدست آمده است. اما سرانجام سه‌شنبه‌ی این هفته انتظارها به پایان خواهد رسید و این موضوع با توجه به تصاویری که اخیرا از این محصولات در دسترس قرار گرفته، تایید شده است. اما مجددا تصاویر جدیدی از این دو دستگاه فاش شده است. 

با توجه به تصاویر جدید رویت شده از این دو گوشی که از زوایای مختلفی قابل مشاهده است، می‌توان طراحی کلی آن‌ها را به خوبی دید. انتظار داریم پیکسل و پیکسل ایکس‌ال در رنگ‌های مشکی و سفید و حتی آبی به بازار عرضه شوند اما در مورد رنگ طلایی وضعیت چگونه است؟ سایت روسی Rozetked تعدادی رندر جدید از این دو گوشی‌هوشمند منتشر کرده که با توجه به آن‌ها می‌توانید این دستگاه‌ها را مشاهده کنید. البته نکته جدید انتشار رنگ طلایی این دو گوشی است و با این وجود می‌توان انتظار داشت که محصولات امسال گوگل در رنگ طلایی نیز عرضه شوند.

با توجه به اینگه گوگل به زودی قرار است دو محصول مورد بحث را رسما معرفی کند، بنابراین می‌توانید تا به این لحظه با مرور اخباری که در مورد گوشی‌های پیکسل و پیکسل ایکس‌ال در زومیت منتشر کرده‌ایم، یک دید کلی نسبت به شکل و ظاهر و نیز مشخصات احتمالی این دو دستگاه داشته باشید.

نظر شما در این مورد چیست؟مشاهده منبع خبر
رای:
3
اپل مرکز تحقیقاتی ۴۵ میلیون دلاری در چین افتتاح می...
نمایشگر گلکسی اس 8 دارای رزولوشن 4K خواهد بود | آ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...