خبر مهم : آیفون 7 هم منفجر شد !!! | آیفون 7


خبر مهم : آیفون 7 هم منفجر شد !!!
رقابت آیفون و سامسونگ تمامی ندارد و این بار خبر عجیبی از سمت یک کاربر منتشر شده است . 
kroopthesnoop پس از اینکه در روز چهارشنبه آیفون 7 اش را تحویل گرفت با صحنه جالبی مواجه شد . وی پس از اینکه کارتون آیفونش را باز کرد ، متوجه شد که آیفونش دچار آتش سوزی شده است و بین راه منفجر شده است .!!!
وی که از کاربران سایت ردیت میباشد با منتشر کردن عکس هایی از این آيفون ، خبر جنجالی بزرگی را منتشر کرد . در زیر میتوانید این عکس ها را ببینید : 
 

ldkka28.jpg
 
iqw0hsk.jpg
 
lyppqjz.jpg
 
بر خلاف محصولات سامسونگ که با انفجارهای متعددشان باعث شد سامسونگ محصولاتش را از بازار جمع کند ، این اولین اتفاق است که برای آيفون رخ میدهد که هنوز هم علت دقیق آن مشخص نیست . جزئیات این اتفاق نادر هنوز مشخص نیست و گفته میشود مسیر کارخانه تا تحویل افتاده است . شرکت اپل و سرویس پستی که این بسته را تحویل داده هنوز اظهار نظری نکرده‌اند .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
نمایش رنگ شماری از آیفون 7 و آیفون 7 پلاس‌ ها به ز...
با وجود فراخوان سراسری، گلکسی نوت ۷ همچنان در کره ...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...