آیا اپل ، مک لارن را میخرد ؟ | آیفون 7


آیا اپل ، مک لارن را میخرد ؟
گویا اپل در حال بررسی خرید شرکت بزرگ مک لارن برای توسعه حوزه جدیدش میباشد . اپل میخواهد خودروی خود را با تمام قدرت وارد بازار کند . این خبر جذاب توسط ۳ شرکت نانشاس آگاه به FT گزارش شده است . اپل به خرید 80 درصد از سهام شرکت مک لارن نزدیک شده است .
مک لارن تصاحب کامل این شرکت توسط اپل را رد کرد و سخنگوی این شرکت بیان داشت :‌
" به دلیل حرفه ای که در آن مشغول هستیم ، باید با تمامی شرکت های دیگر در حال تعامل و گفتگو باشیم و البته اپل هم از این قاعده مستثنی نیست . اما این مکالمات کاملا محرمانه هستند و محرمانه خواهند ماند . " وی درباره تصاحب شرکت مک لارن توسط اپل اذعان داشت : " تمامی این اخبار شایعه میباشد و هیچ تصاحب و یا سرمایه گذاری استراتژیکی صورت نگرفته است ."
مک لارن تولیدکننده برتر خودروهای سوپر اسپورت میباشد و ارزش تقریبی این غول خودروسازی بین ۱.۳ تا ۲ میلیارد دلار برآورد شده است .


مشاهده منبع خبر
رای:
5
قیمت پیکسل گوگل احتمالا ۶۴۹ دلار خواهد بود | آیفو...
آپدیت اندروید 7 برای گلکسی اس 7 بهبود در قابلیت‌‌ه...

محبوبترین مطالب

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟ رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب های...
مشکل تکراری عدم دانلود از اپ استور این روزها مجددا سر زبان ها افتاده است و بسیاری از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند .  این مشکل هر از گاهی بر روی گوشی های آیفون و یا آیپد نمو...